Всеукраїнський рух «Твоя країна» організовує зустріч у Миколаєві

19-21 квітня 2019 року Твоя Країна Миколаїв – ЗаМОРЕні разом з командою ФРІ Миколаїв організовують зустріч, координатором якої є Максим Кузнецов, студент Факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили. Захід відбудеться в рамках Всеукраїнського руху «Твоя країна».

«Твоя країна» – некомерційний волонтерський рух, який покликаний знайомити молодих українців зі своєю країною та формувати зв’язки між ними, а в Миколаєві захід проводитиметься з метою познайомити кожного з історією міста корабелів, з його жителями та цікавими місцями.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

Запрошуємо всіх охочих!

Більше інформації за посиланням.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.