Всеукраїнський рух «Твоя країна» організовує зустріч у Миколаєві

19-21 квітня 2019 року Твоя Країна Миколаїв – ЗаМОРЕні разом з командою ФРІ Миколаїв організовують зустріч, координатором якої є Максим Кузнецов, студент Факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили. Захід відбудеться в рамках Всеукраїнського руху «Твоя країна».

«Твоя країна» – некомерційний волонтерський рух, який покликаний знайомити молодих українців зі своєю країною та формувати зв’язки між ними, а в Миколаєві захід проводитиметься з метою познайомити кожного з історією міста корабелів, з його жителями та цікавими місцями.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

Запрошуємо всіх охочих!

Більше інформації за посиланням.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.