Всеукраїнський диктант національної єдності

Кафедра української філології, теорії та історії літератури Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у щорічному Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності з нагоди Дня української писемності та мови.

9 листопада 2018 року о 10:45 чекаємо на Вас у читальній залі головного корпусу ЧНУ імені Петра Могили.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77