“Всеукраїнський діалог – 2023: Громади – ветеранам”: серед учасників – т.в.о. директора Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Катерина Зуб

9 червня 2023 року т.в.о. директора навчально-наукового інституту післядипломної освіти Чорноморського національного університету імені Петра Могили Катерина Зуб узяла участь у «Всеукраїнському діалозі – 2023: Громади – ветеранам», що проходив у місті Хмельницький.

Під час заходу говорили про потреби, з якими захисники повернуться до своїх громад, готовність суспільства зустрічати ветеранів та ветеранок, про інструменти реалізації державних та місцевих ветеранських політик, освіту ветеранів, про працедавців і ветеранів, програми підтримки та про вшанування пам’яті загиблих тощо.

Нагадуємо, що навчально-науковий інститут післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили вже тривалий час проводить курси професійної перепідготовки, соціальної адаптації для військовослужбовців, учасників бойових дій та членів їх сімей.