Всеукраїнська благодійна акція за участі студентів ЧНУ імені Петра Могили

Тисячі дітей по всій країні змушені відзначати зимові свята в лікарнях. Складно судити про всі медичні установи, але точно можна сказати, що маленькі пацієнти Миколаївської обласної дитячої лікарні стали трішки щасливішими, адже 19 грудня вони отримали подарунки від Святого Миколая.

У рамках проекту «Місячник благодійності від ФРІ» студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили, а саме Юлія Басиста та Дар’я Старинська (факультет економічних наук, 3 курс, облік і аудит), Наталія Засядько та Юлія Авраменко (Інститут філології, 2 курс, журналістика), Максим Кузнєцов (факультет політичних наук, 2 курс, міжнародні відносини), Василь Покотилюк (факультет політичних наук, 4 курс, міжнародні відносини) в день Святого Миколая поділились частинкою добра з хворими дітками.

19 грудня о 12:30, разом із головою Миколаївської обласної державної адміністрації Олексієм Савченком, студенти відвідали Обласну дитячу лікарню, аби зробити невеличкі подарунки дітям, що зараз хворіють (відділення хірургії та онкології).

О 15:00 відвідали дитяче відділення Вітовської центральної районної лікарні. Там наші студенти, крім солодощів, подарували маленьким пацієнтам ще міні-виставу зі Святим Миколаєм, янголами, чортами та символом прийдешнього року.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.