Всесвітній день охорони праці в ЧНУ

Щороку 28 квітня святкують  Всесвітній день охорони праці. Це свято створене Міжнародною організацією праці, аби привернути увагу людей до дотримання безпеки на робочих місцях. Кожна професія, яку здобувають студенти в ЧНУ ім. Петра Могили, передбачає безпечні умови праці,  які потрібно знати.

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці  у читальному залі ЧНУ ім. Петра Могили було організовану виставку праць, присвячених охороні праці в різних галузях, з якою може ознайомитись кожен охочий.

Також студенти нашого університету з Факультету  фізичного виховання та спорту  взяли участь у спортивних змаганнях, присвячених  Дню охорони праці.  Поміж  студентів  визначали найкращих  у різних видах змагань, серед яких були стрибки в довжину та біг на короткі дистанції.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році