Всесвітній день охорони праці в ЧНУ

Щороку 28 квітня святкують  Всесвітній день охорони праці. Це свято створене Міжнародною організацією праці, аби привернути увагу людей до дотримання безпеки на робочих місцях. Кожна професія, яку здобувають студенти в ЧНУ ім. Петра Могили, передбачає безпечні умови праці,  які потрібно знати.

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці  у читальному залі ЧНУ ім. Петра Могили було організовану виставку праць, присвячених охороні праці в різних галузях, з якою може ознайомитись кожен охочий.

Також студенти нашого університету з Факультету  фізичного виховання та спорту  взяли участь у спортивних змаганнях, присвячених  Дню охорони праці.  Поміж  студентів  визначали найкращих  у різних видах змагань, серед яких були стрибки в довжину та біг на короткі дистанції.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).