Всесвітній день охорони праці в ЧНУ

Щороку 28 квітня святкують  Всесвітній день охорони праці. Це свято створене Міжнародною організацією праці, аби привернути увагу людей до дотримання безпеки на робочих місцях. Кожна професія, яку здобувають студенти в ЧНУ ім. Петра Могили, передбачає безпечні умови праці,  які потрібно знати.

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці  у читальному залі ЧНУ ім. Петра Могили було організовану виставку праць, присвячених охороні праці в різних галузях, з якою може ознайомитись кожен охочий.

Також студенти нашого університету з Факультету  фізичного виховання та спорту  взяли участь у спортивних змаганнях, присвячених  Дню охорони праці.  Поміж  студентів  визначали найкращих  у різних видах змагань, серед яких були стрибки в довжину та біг на короткі дистанції.

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».