Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку – 10 листопада

Щорічно 10 листопада відзначається Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку.

Свято було засноване 2001 року під егідою ЮНЕСКО з метою популяризації науки в суспільстві, взаємодії науки та громадськості, стимулювання праці науковців.

В Україні цей день започатковано «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України.

Щиро вітаємо весь науково-педагогічний персонал, лаборантів, провідних фахівців кафедр, факультетів, інститутів Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Цьогоріч, у 2022 році, розвито наукової галузі неабияк важливий. Ви забезпечуєте розвиток нових наукових ідей, креативних методів та інноваційних рішень, залучення досягнутих результатів на практиці. Здобутки фахівців сприяють подальшій розбудові та економічному зростанню України.

Від щирого серця бажаємо вам здоров’я, сил, терпіння та наснаги в реалізації наукових планів!

Слава Україні!