Вручення сертифікатів учасникам «Школи юних бізнесменів»

12 січня відбувся випуск  дитячої бізнес-школи, яка діє при Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.

На зимових канікулах Школа провела 2 програми:
– “Курс молодого бізнесмена” – групи 8-11 і 12-14 років
– “Розробка власного бренду” – 10-14 років.

Програма “Курс молодого бізнесмена” включає:
– фінансову грамотність;
– ораторське мистецтво;
– розвиток лідерських якостей;
– критичне мислення;
– комунікації.

Програма “Розробка власного бренду” включає:
– Бренд-ідея – від ідеї продукту до ідеї бренду.
– Бренд-стратегія – розробка стратегії бренду і його просування.
– Я – бренд і вартість проекту – роль особистості у формуванні бренду проекту.
– Презентація бренду – створення рекламних повідомлень.

Учасники програми «Курс молодого бізнесмена» вивчали: фінансову грамотність; ораторське мистецтво; розвиток лідерських якостей; критичне мислення; комунікації.

Учасники програми «Розробка власного бренду» протягом 5 днів займалися підготовкою різних позицій власного бренду. Проходили теоретичне і практичне інтерактивне навчання, робота в мозкових центрах із генерації ідей концепції бренду, інші форми творчих процесів.

Усі учасники Школи в урочистій атмосфері отримали сертифікати про навчання. Вітаємо юних бізнесменів із новими досягненнями!

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …