Вручення сертифікатів учасникам «Школи юних бізнесменів»

12 січня відбувся випуск  дитячої бізнес-школи, яка діє при Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.

На зимових канікулах Школа провела 2 програми:
– “Курс молодого бізнесмена” – групи 8-11 і 12-14 років
– “Розробка власного бренду” – 10-14 років.

Програма “Курс молодого бізнесмена” включає:
– фінансову грамотність;
– ораторське мистецтво;
– розвиток лідерських якостей;
– критичне мислення;
– комунікації.

Програма “Розробка власного бренду” включає:
– Бренд-ідея – від ідеї продукту до ідеї бренду.
– Бренд-стратегія – розробка стратегії бренду і його просування.
– Я – бренд і вартість проекту – роль особистості у формуванні бренду проекту.
– Презентація бренду – створення рекламних повідомлень.

Учасники програми «Курс молодого бізнесмена» вивчали: фінансову грамотність; ораторське мистецтво; розвиток лідерських якостей; критичне мислення; комунікації.

Учасники програми «Розробка власного бренду» протягом 5 днів займалися підготовкою різних позицій власного бренду. Проходили теоретичне і практичне інтерактивне навчання, робота в мозкових центрах із генерації ідей концепції бренду, інші форми творчих процесів.

Усі учасники Школи в урочистій атмосфері отримали сертифікати про навчання. Вітаємо юних бізнесменів із новими досягненнями!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77