Вручення сертифікатів слухачам модулю «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку»


17 квітня відбулось вручення сертифікатів слухачам модулю «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку».

Проект міжнародних європейських студій Жана Моне програми ЕРАЗМУС+ стартував в Могилянці 1 вересня минулого року та має на меті популяризацію кращих водних практик в галузі безпеки водних ресурсів.

Учасники модулю прослухали цикл лекцій та пройшли семінарські заняття під керівництвом представників кафедри екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили, які і є виконавцями проекту: Оленою Мітрясовою, Віктором Смирновим та Євгеном Безсоновим. Після закінчення теоретично-практичного курсу слухачі склали підсумковий тест.

Учасниками модулю стали не лише студенти-екологи, а й студенти інших спеціальностей та усі зацікавлені.

«Сьогодні ми підсумовуємо результати першого року проекту і всі учасники нашого модуля отримують сертифікати. Сподіваюсь, вони набули цікавого досвіду та актуальних знань в сфері безпеки водних ресурсів», – зазначає координатор проекту Олена Мітрясова.

Лекції в рамках міжнародного проекту «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку» можна переглянути на ютуб-каналі Petro Mohyla TV.

Події та оголошення


липня
23
Кіноклуб MY ART проводить безкоштовний показ фільмів

Кіноклуб MY ART протягом всього літа показує кіно на відкритому майданчику закинутого Будинку офіцерів флоту, задля насичення культурного різноманіття у Миколаєві та формуванню культури участі в мистецьких подіях жителів міста. Вхід на усі події та кінопокази – ВІЛЬНИЙ. Локація заходу …

серпня
12
Відкрито конкурс Wrike Contest 2019!

Wrike, розробник сервісу для спільної роботи і управління проектами, відкриває новий міжнародний офіс в Празі, і запускає конкурс Work, Unleashed 2019. Мета конкурсу – генерація і реалізація ідей, які нададуть нові можливості у Wrike і дозволять компаніям-клієнтам досягати більш високих …

Шукаємо менторів для інноваційних стартапів

Проект UNIDO у пошуках наставників для «клінтех»-стартапів – півфіналістів конкурсу Проекту «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні». Запрошуємо до співпраці власників бізнесу, менеджерів вищої ланки, PhD у галузі економіки, менеджменту, бізнесу, інтелектуальної власності, які могли б стати …