Вручення сертифікатів слухачам модулю «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку»

17 квітня відбулось вручення сертифікатів слухачам модулю «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку».

Проект міжнародних європейських студій Жана Моне програми ЕРАЗМУС+ стартував в Могилянці 1 вересня минулого року та має на меті популяризацію кращих водних практик в галузі безпеки водних ресурсів.

Учасники модулю прослухали цикл лекцій та пройшли семінарські заняття під керівництвом представників кафедри екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили, які і є виконавцями проекту: Оленою Мітрясовою, Віктором Смирновим та Євгеном Безсоновим. Після закінчення теоретично-практичного курсу слухачі склали підсумковий тест.

Учасниками модулю стали не лише студенти-екологи, а й студенти інших спеціальностей та усі зацікавлені.

«Сьогодні ми підсумовуємо результати першого року проекту і всі учасники нашого модуля отримують сертифікати. Сподіваюсь, вони набули цікавого досвіду та актуальних знань в сфері безпеки водних ресурсів», – зазначає координатор проекту Олена Мітрясова.

Лекції в рамках міжнародного проекту «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку» можна переглянути на ютуб-каналі Petro Mohyla TV.