Вручення сертифікатів слухачам курсів перепідготовки та соціальної адаптації в рамках проекту «Україна-Норвегія»

13 грудня у стінах ЧНУ ім. Петра Могили відбулося урочисте вручення сертифікатів слухачам курсів перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей. Навчання здійснювалося в рамках проекту «Україна-Норвегія», який виконується в ЧНУ ім. Петра Могили Навчально-науковим інститутом післядипломної освіти.

Курси розпочалися 7 вересня 2016 року. Під час вечірніх занять студенти вивчали спеціальність «Практичний Веб-дизайн: проектування, створення та супроводження Веб-вузла».

Учасники проекту під час своєї перепідготовки працювали над розробкою та супроводженням сайтів комунальних підприємств Миколаєва.

Із завершенням навчання слухачів курсів привітала директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Ганна Норд. А також запросила випускників курсів долучитися й до інших проектів, які реалізовуватимуться в університеті. Серед них: програма Міжнародної організації з міграції зі створення власного бізнесу та робота в Коворкінговому центрі, який створюється на базі ЧНУ ім. Петра Могили.

Випускників привітав і Посол Королівства Норвегії пан Уле Т. Хорпестад. Особисто завітати на церемонію вручення Посол не зміг, але записав відеозвернення до учасників проекту. Пан Уле Т. Хорпестад зазначив:

«Для Норвегії Україна є дуже важливим партнером. Від початку Революції Гідності Норвегія підтримує Україну. Ми це робимо тому, що вважаємо, що вибір України в напрямку європейської та атлантичної інтеграції – важливий крок, котрий ми підтримуємо. Стабільність і благополуччя в Україні є важливими для Європи».

Також учасників проекту привітав президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов, начальник відділу соціальної політики Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Сергій Кучеренко та радник Міністра оборони України з питань соціальної і гуманітарної політики, член Правління МФСА Олександр Сасько.

Загалом виконання проекту «Україна-Норвегія» складається з декількох частин і виконується в Україні за сприянням Міжнародного фонду соціальної адаптації, Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії та міжнародного альянсу університетів, до якого входять норвезький університет Норд та 12 українських вищих навчальних закладів.

Куратором проекту «Україна-Норвегія» від Міжнародного фонду соціальної адаптації в Миколаєві є благодійна організація «Конверсія військових кадрів». Частину професійної підготовки слухачів проекту здійснює ЧНУ ім. Петра Могили за різними спеціальностями. Іншу частину проекту із соціально-психологічної адаптації, психологічної реабілітації та працевлаштування в ході професійної перепідготовки виконує організація-партнер ЧНУ ім. Петра Могили благодійна організація «Конверсія військових кадрів».

Для більш детальної інформації щодо співпраці та навчання військовослужбовців слід звертатися за адресою: м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10, каб. 5-103, тел. (0512) 76 55 59.

DSC_0256 DSC_0260 DSC_0272 DSC_0274 DSC_0318 DSC_0335 DSC_0377