Вперше в ЧНУ ім. Петра Могили відбувся іспит «Крок 1» для студентів-медиків

Сьогодні, 25 червня,  вперше в історії ЧНУ ім. Петра Могили відбувся іспит «Крок 1» для студентів-медиків 3 курсу Медичного інституту Могилянки.

«Крок 1» – це тестовий екзамен, який складають після вивчення фундаментальних дисциплін майбутні лікарі, лікарі-стоматологи, фармацевти, клінічні фармацевти та технологи парфумерно-косметичних засобів.

Майбутні медики мають дати 60,5% правильних відповідей. Якщо показник менше – дозволяється повторне складання екзамену «Крок 1» не більше двох разів до найближчої сесії. У разі не перескладання екзамену «Крок 1» студент відраховується з ЗВО.

Процедуру складання іспиту пройшли 92 особи. На виконання завдань студентам було відведено 3,5 години. Тест складався з 150 питань українською мовою та 30 питання англійською мовою. Після закінчення іспиту студенти розповіли, що питання були досить складними, але вони сподіваються на позитивний результат.

Побажаємо майбутнім медикам успіхів на шляху до своєї мети!