Вперше в ЧНУ ім. Петра Могили відбувся іспит «Крок 1» для студентів-медиків


Сьогодні, 25 червня,  вперше в історії ЧНУ ім. Петра Могили відбувся іспит «Крок 1» для студентів-медиків 3 курсу Медичного інституту Могилянки.

«Крок 1» – це тестовий екзамен, який складають після вивчення фундаментальних дисциплін майбутні лікарі, лікарі-стоматологи, фармацевти, клінічні фармацевти та технологи парфумерно-косметичних засобів.

Майбутні медики мають дати 60,5% правильних відповідей. Якщо показник менше – дозволяється повторне складання екзамену «Крок 1» не більше двох разів до найближчої сесії. У разі не перескладання екзамену «Крок 1» студент відраховується з ЗВО.

Процедуру складання іспиту пройшли 92 особи. На виконання завдань студентам було відведено 3,5 години. Тест складався з 150 питань українською мовою та 30 питання англійською мовою. Після закінчення іспиту студенти розповіли, що питання були досить складними, але вони сподіваються на позитивний результат.

Побажаємо майбутнім медикам успіхів на шляху до своєї мети!

 

Події та оголошення


грудня
19
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят»

Шановні друзі! Проект «lectorium» – відкритий  лекторій для нових відкриттів триває Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят» Лекція відбудеться 19 грудня 2019 року о …

грудня
12
До уваги всіх студентів бакалаврату!

12 грудня 2019 року о 14:00 в аудиторії 4-104 відбудеться олімпіада з безпеки життєдіяльності. Запрошуються всі, хто вже пройшов цей курс.

грудня
11
Запрошуємо на творчу зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним

11 грудня о 14:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться творча зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним. У програмі: інструментальні твори композитора у виконанні автора та Муніципального камерного оркестру. Керівник: Наталя Ільчук. Веде програму: Марина Матвєєва Вхід …