Волонтерство в Німеччині для тих, хто цікавиться екологією

Якщо ти маєш тягу до екології, ти за здоровий спосіб життя, повний сил та енергії, прагнеш до роботи з молоддю, тоді цей ЄВС саме для тебе – ЄВС у Німеччині!

The Ecological School camp – Spohns House – освітній позашкільний центр щодо екології та сталого розвитку (Німеччина, Франція, Польща). Головною направленістю є просвіта в таких темах, як екологія, здорове харчування, клімат, забруднення води, ліси, вторинна переробка, екологічні джерела енергії та інше.

До основних заходів школи можна віднести:

– міжнародні семінари;

– освітні конференції;

– міжнародні молодіжні табори;

– місцеві проекти з місцевою громадою ;

– студентські зустрічі;

– майстер класи та інше.

Основні завдання волонтерів:

– допомога у всіх заходах екошколи;

– організація, планування і здійснення міжнародних заходів;

– адміністративна робота (поширення інформації, ведення блогу, написання статей, робота з документацією);

– підтримка відділу екологічної освіти та інше.

Де? місто Gersheim, на самому кордоні із Францією (3 км), рівно віддалене від Страсбургу та Люксембургу (біля 60 км).

Коли? жовтень 2019 – серпень 2020 року.

Фінансування:

– волонтер буде забезпечений усіма необхідними умовами.

Вимоги:

– вік 18-30 років;

– дійсний закордонний паспорт;

– маєте навички роботи з комп’ютером: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Internet Search;

– зацікавленість тематикою проекту;

– інтерес до міжкультурного навчання, навички усного та письмового спілкування з партнерами та молоддю, бажано (не обов’язково) наявність водійських прав;

– знання німецької мови на розмовному рівні.

Якщо ви зацікавлені в цьому проекті, надсилайте на e-mail: erasmus@union-forum.org :

– CV;

– Motivation letter (із відповіддю на ключове питання «Чому саме цей проект найкращий для Вас, а Ви – для цього проекту, чому Ви хочете взяти участь в програмі ЄВС і чому саме в цьому конкретному проекті, чим ви можете бути корисним на проекті і тд.» Обов’язково – у лівому верхньому куті листа вкажіть свої повні особисті контактні дані, включно із телефоном).

УВАГА! ТЕМА Вашого листа і надіслані Вами файли мають містити у своїй назві Ваші Name-Surname та назва проекту «Spohns House».

Дедлайн: 5 вересня.

Деталі.