Волонтерство, студентські активності


Центр сприяє розвитку соціальних ініціатив, різноманітних проєктів у молодіжному середовищі. Війна, звісно, позначилася на змісті волонтерства студентів університету, утім й посилила прагнення молоді надавати допомогу тим, хто її реально потребує.

Залучення психологів Центру та студентів-магістрів до надання психологічної допомоги на засадах волонтерства жителям м. Миколаєва

З метою сприяння розвитку молодіжних ініціатив, психологи Центру проводять окремі тематичні зустрічі зі студентами-волонтерами. Так, наприклад, на основі співпраці з юридичною клінікою «Veritas» у вересні-жовтні 2022 р. було проведено 3 тренінгових заняття за запитом студентів: «Формування команди» (18.09.2022 р.), «Формування внутрішньої мотивації до діяльності» (16.10.2022 р.), «Розумні лайф-хаки для студентів-юристів» (29.10.2022 р.).

Для підтримки творчого потенціалу молоді Центр виступає співорганізатором виховних заходів. Зокрема, 9 листопада 2022 р. до Дня української писемності та мови спільно зі студентською колегією було проведено літературник «В теплих обіймах творчості», до участі в якому залучилися не тільки студенти, а й співробітники закладу.

Усім учасникам волонтерського руху в університеті по завершенню заходів, до яких долучені студенти, вручаються подяки та грамоти.

Вручення подяк студентам-волонтерам

Фахівці Центру виступають модераторами Телеграмм-каналу «Волонтерський центр» для студентів університету, які зацікавлені в різних видах соціальної активності (канал функціонує з 2021 р.). Наразі його учасниками є 180 осіб.

Волонтерський центр