Волонтери, військові, викладачі та студенти: у ЧНУ відзначили Міжнародний день волонтера та День Збройних Сил України

Вчора, 6 грудня, в актовій залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили пройшов патріотичний захід на честь Міжнародного дня Волонтера та Дня Збройних Сил України.

Студенти, співробітники університету та запрошені гості традиційно розпочали захід хвилиною мовчання вшанувавши пам’ять та віддавши належне всім хто стояв та стоїть на захисті нашої Батьківщини.

З промовою виступив ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, який підкреслив важливість відзначення Дня волонтера та Дня ЗСУ й нагадав, що ми маємо пам’ятати кожного і кожну, хто робить можливим наше перебування в стінах університету, та не забувати подвиги цих людей.

Запрошеними гостями заходу стали завідувач відділу Миколаївського обласного центру національного патріотичного виховання, туризму та країнознавства Володимир Мінаков, доброволець АТО, молодший сержант взводу розвідки батальйону «Фенікс» 79-ї штурмової бригади Валентин Іванов.

Долучились до урочистого заходу також волонтери міста Миколаєва, серед яких був і голова управління ГО ДОФ Михайло Фатеев. Доценти факультету філології ЧНУ імені Петра Могили Наталія Лебединцева та Христина Павлюк також доєднались до волонтерів ГО ДОФ, та розповіли що саме волонтерство допомогло їм пережити найважчі місяці після повномасштабного вторгнення.

Іншим запрошеним гостем, що виступив на сцені ЧНУ імені Петра Могили став засновник та голова фонду «Збережемо Україну, Відродимо духовність» Іван Лутков. Пан Іван розповів про історію створення фону, та допомогу яку він здійснює.

Керівник колективу «Help_zsu_mk» Микола Ткаченко розповів про важливість допомоги армії, та закликав студентів та викладачів долучатись.

Наш університет також має активних студентів, що займаються волонтерською діяльністю, так Сергій Богданцев студент першого курсу факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили став засновником молодіжної та волонтерської організації «ACTIVE GENERATION».

Наприкінці концерту під пісню за виконання лауреатів багатьох міжнародних конкурсів і фестивалів Єлизавети Шевчук та Ксенії Шеремет студенти університету винесли великий прапор.

Наприкінці кожен мав можливість спробувати себе у плетінні маскувальних сіток для ЗСУ, долучитись до плетіння браслетів, а також написали листи вдячності воїнам.

Учасники що зареєструвались отримали змогу зіграти у «Лазертаг» у внутрішньому дворі університету та позмагатись за першість серед факультетів. Так, за результатами змагання перші три місця посіли представники економічного та комп’ютерного факультету – перше місце, медичний, комп’ютерний та філологічний факультет – друге місце, а трете місце також посіли студенти економічного факультету.

Загалом атмосфера заходу була насичена та емоційна, дякуємо організаторам заходу та гостям що долучились!

Особливу вдячність адміністрація висловлює представникам збройний сил України, що охороняють нас та незалежність України!