Волейболісти Могилянки отримали перемогу над командою МНАУ


23 жовтня в Миколаївському національному аграрному університеті (МНАУ ) розпочались змагання з волейболу серед юнаків та дівчат, які проходять в рамках XVII Обласних спортивних ігор серед студентів закладів вищої освіти.

Команда волейболісток ЧНУ ім. Петра Могили отримали  впевнену перемогу над командою Аграрного університету з рахунком 2:0.
Наступна гра нашої команди відбудеться  24 жовтня в приміщенні МНАУ. Волейболістки Могилянки позмагаються з командою НУК ім. адмірала Макарова.

Також вчора пройшла гра юнацької команди ЧНУ ім. Петра Могили з волейболу, в якій ми здобули перемогу над командою МНАУ. Ця гра виявилась непростою, адже в останній партії команда ЧНУ програвала з рахунком 1:8. Але все ж нашим спортсменам вдалось змінити хід гри.

Вітаємо команди та тренерів, старших викладачів кафедри спортивних дисциплін, Василя Маєра та Марину Андрющенко!

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …