Волейболісти Могилянки отримали перемогу над командою МНАУ

23 жовтня в Миколаївському національному аграрному університеті (МНАУ ) розпочались змагання з волейболу серед юнаків та дівчат, які проходять в рамках XVII Обласних спортивних ігор серед студентів закладів вищої освіти.

Команда волейболісток ЧНУ ім. Петра Могили отримали  впевнену перемогу над командою Аграрного університету з рахунком 2:0.
Наступна гра нашої команди відбудеться  24 жовтня в приміщенні МНАУ. Волейболістки Могилянки позмагаються з командою НУК ім. адмірала Макарова.

Також вчора пройшла гра юнацької команди ЧНУ ім. Петра Могили з волейболу, в якій ми здобули перемогу над командою МНАУ. Ця гра виявилась непростою, адже в останній партії команда ЧНУ програвала з рахунком 1:8. Але все ж нашим спортсменам вдалось змінити хід гри.

Вітаємо команди та тренерів, старших викладачів кафедри спортивних дисциплін, Василя Маєра та Марину Андрющенко!