Волейболісти Могилянки отримали перемогу над командою МНАУ


23 жовтня в Миколаївському національному аграрному університеті (МНАУ ) розпочались змагання з волейболу серед юнаків та дівчат, які проходять в рамках XVII Обласних спортивних ігор серед студентів закладів вищої освіти.

Команда волейболісток ЧНУ ім. Петра Могили отримали  впевнену перемогу над командою Аграрного університету з рахунком 2:0.
Наступна гра нашої команди відбудеться  24 жовтня в приміщенні МНАУ. Волейболістки Могилянки позмагаються з командою НУК ім. адмірала Макарова.

Також вчора пройшла гра юнацької команди ЧНУ ім. Петра Могили з волейболу, в якій ми здобули перемогу над командою МНАУ. Ця гра виявилась непростою, адже в останній партії команда ЧНУ програвала з рахунком 1:8. Але все ж нашим спортсменам вдалось змінити хід гри.

Вітаємо команди та тренерів, старших викладачів кафедри спортивних дисциплін, Василя Маєра та Марину Андрющенко!

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …