Волейболісти Могилянки отримали перемогу над командою МНАУ


23 жовтня в Миколаївському національному аграрному університеті (МНАУ ) розпочались змагання з волейболу серед юнаків та дівчат, які проходять в рамках XVII Обласних спортивних ігор серед студентів закладів вищої освіти.

Команда волейболісток ЧНУ ім. Петра Могили отримали  впевнену перемогу над командою Аграрного університету з рахунком 2:0.
Наступна гра нашої команди відбудеться  24 жовтня в приміщенні МНАУ. Волейболістки Могилянки позмагаються з командою НУК ім. адмірала Макарова.

Також вчора пройшла гра юнацької команди ЧНУ ім. Петра Могили з волейболу, в якій ми здобули перемогу над командою МНАУ. Ця гра виявилась непростою, адже в останній партії команда ЧНУ програвала з рахунком 1:8. Але все ж нашим спортсменам вдалось змінити хід гри.

Вітаємо команди та тренерів, старших викладачів кафедри спортивних дисциплін, Василя Маєра та Марину Андрющенко!

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.