Волейболісти Могилянки отримали перемогу над командою МНАУ

23 жовтня в Миколаївському національному аграрному університеті (МНАУ ) розпочались змагання з волейболу серед юнаків та дівчат, які проходять в рамках XVII Обласних спортивних ігор серед студентів закладів вищої освіти.

Команда волейболісток ЧНУ ім. Петра Могили отримали  впевнену перемогу над командою Аграрного університету з рахунком 2:0.
Наступна гра нашої команди відбудеться  24 жовтня в приміщенні МНАУ. Волейболістки Могилянки позмагаються з командою НУК ім. адмірала Макарова.

Також вчора пройшла гра юнацької команди ЧНУ ім. Петра Могили з волейболу, в якій ми здобули перемогу над командою МНАУ. Ця гра виявилась непростою, адже в останній партії команда ЧНУ програвала з рахунком 1:8. Але все ж нашим спортсменам вдалось змінити хід гри.

Вітаємо команди та тренерів, старших викладачів кафедри спортивних дисциплін, Василя Маєра та Марину Андрющенко!

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77