Внесок ЧНУ ім. Петра Могили в освітянський спорт на Студентських європейських іграх-2018

Настання Нового року – чудовий привід, аби згадати досягнення року, що минає, та поставити перед собою нові цілі. Так, варто зазначити внесок ЧНУ ім. Петра Могили в освітянський спорт на Студентських європейських іграх-2018, які проходили цього літа в місті Коїмбра (Португалія).

«Велика подяка ректорам Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Київського університету імені Бориса Грінченка, Сумського державного університету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Національного університету «Харківський політехнічний інститут», які профінансували виступи своїх студентів на цьому престижному континентальному спортивному заході», –  зазначає на своїй сторінці у Фейсбук журналіст,  Микола Моторний.

Нагадаємо, що на змаганнях у Португалії Україну представляли студенти з 5 міст України, які змагалися у 6 видах спорту. Студенти Могилянки взяли участь у змаганнях з веслування, дзюдо та футзалу, в яких показали високі результати.  Так, студентка Факультету фізичного виховання та спорту  ЧНУ ім. Петра Могили Анна Антикало у змаганнях з дзюдо у ваговій категорії до 70 кг перемогла спортсменку із Германії та зайняла призове 3 місце серед 12 учасниць в цій категорії, а команда з футзалу ЧНУ імені Петра Могили отримала впевнену перемогу над командою Афінського технічного університету, завдяки чому пройшла у фінал, обіграла команду Німеччини та увійшла в 8 найкращих команд Європи.

Загалом спортсмени з України здобули 10 нагород (дві золоті, дві срібні та шість бронзових) та у підсумку посіли 12-те загальнокомандне місце серед 39 європейських країн.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.