Внесок ЧНУ ім. Петра Могили в освітянський спорт на Студентських європейських іграх-2018

Настання Нового року – чудовий привід, аби згадати досягнення року, що минає, та поставити перед собою нові цілі. Так, варто зазначити внесок ЧНУ ім. Петра Могили в освітянський спорт на Студентських європейських іграх-2018, які проходили цього літа в місті Коїмбра (Португалія).

«Велика подяка ректорам Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Київського університету імені Бориса Грінченка, Сумського державного університету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Національного університету «Харківський політехнічний інститут», які профінансували виступи своїх студентів на цьому престижному континентальному спортивному заході», –  зазначає на своїй сторінці у Фейсбук журналіст,  Микола Моторний.

Нагадаємо, що на змаганнях у Португалії Україну представляли студенти з 5 міст України, які змагалися у 6 видах спорту. Студенти Могилянки взяли участь у змаганнях з веслування, дзюдо та футзалу, в яких показали високі результати.  Так, студентка Факультету фізичного виховання та спорту  ЧНУ ім. Петра Могили Анна Антикало у змаганнях з дзюдо у ваговій категорії до 70 кг перемогла спортсменку із Германії та зайняла призове 3 місце серед 12 учасниць в цій категорії, а команда з футзалу ЧНУ імені Петра Могили отримала впевнену перемогу над командою Афінського технічного університету, завдяки чому пройшла у фінал, обіграла команду Німеччини та увійшла в 8 найкращих команд Європи.

Загалом спортсмени з України здобули 10 нагород (дві золоті, дві срібні та шість бронзових) та у підсумку посіли 12-те загальнокомандне місце серед 39 європейських країн.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили