Внесок ЧНУ ім. Петра Могили в освітянський спорт на Студентських європейських іграх-2018

Настання Нового року – чудовий привід, аби згадати досягнення року, що минає, та поставити перед собою нові цілі. Так, варто зазначити внесок ЧНУ ім. Петра Могили в освітянський спорт на Студентських європейських іграх-2018, які проходили цього літа в місті Коїмбра (Португалія).

«Велика подяка ректорам Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Київського університету імені Бориса Грінченка, Сумського державного університету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Національного університету «Харківський політехнічний інститут», які профінансували виступи своїх студентів на цьому престижному континентальному спортивному заході», –  зазначає на своїй сторінці у Фейсбук журналіст,  Микола Моторний.

Нагадаємо, що на змаганнях у Португалії Україну представляли студенти з 5 міст України, які змагалися у 6 видах спорту. Студенти Могилянки взяли участь у змаганнях з веслування, дзюдо та футзалу, в яких показали високі результати.  Так, студентка Факультету фізичного виховання та спорту  ЧНУ ім. Петра Могили Анна Антикало у змаганнях з дзюдо у ваговій категорії до 70 кг перемогла спортсменку із Германії та зайняла призове 3 місце серед 12 учасниць в цій категорії, а команда з футзалу ЧНУ імені Петра Могили отримала впевнену перемогу над командою Афінського технічного університету, завдяки чому пройшла у фінал, обіграла команду Німеччини та увійшла в 8 найкращих команд Європи.

Загалом спортсмени з України здобули 10 нагород (дві золоті, дві срібні та шість бронзових) та у підсумку посіли 12-те загальнокомандне місце серед 39 європейських країн.

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!