Візит Аташе Посольства США в Україні!

Завтра, 25 жовтня 2017 року, в рамках обговорення проекту «Академічна доброчесність в Україні» до нашого вишу  завітає  аташе Посольства США в Україні, що відповідає за академічні питання, Мохаммед Мотивал.

Мохаммед Мотивал під час зустрічі розповість мету та завдання Проекту сприяння академічній доброчесності, діяльність представників проекту в Україні та реформування освітньої системи нашої країни, зверне увагу присутніх на випадках недоброчесності у Сполучених Штатах Америки та покарання за них тощо.

Одним з питань зустрічі є програми  обміну між студентами.

Час проведення: 14:00-15:30

Місце проведення: читальна зала головного корпусу

Запрошуємо до участі зацікавлених у даній тематиці!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.