Візит Аташе Посольства США в Україні!

Завтра, 25 жовтня 2017 року, в рамках обговорення проекту «Академічна доброчесність в Україні» до нашого вишу  завітає  аташе Посольства США в Україні, що відповідає за академічні питання, Мохаммед Мотивал.

Мохаммед Мотивал під час зустрічі розповість мету та завдання Проекту сприяння академічній доброчесності, діяльність представників проекту в Україні та реформування освітньої системи нашої країни, зверне увагу присутніх на випадках недоброчесності у Сполучених Штатах Америки та покарання за них тощо.

Одним з питань зустрічі є програми  обміну між студентами.

Час проведення: 14:00-15:30

Місце проведення: читальна зала головного корпусу

Запрошуємо до участі зацікавлених у даній тематиці!

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році