Візит Аташе Посольства США в Україні!

Завтра, 25 жовтня 2017 року, в рамках обговорення проекту «Академічна доброчесність в Україні» до нашого вишу  завітає  аташе Посольства США в Україні, що відповідає за академічні питання, Мохаммед Мотивал.

Мохаммед Мотивал під час зустрічі розповість мету та завдання Проекту сприяння академічній доброчесності, діяльність представників проекту в Україні та реформування освітньої системи нашої країни, зверне увагу присутніх на випадках недоброчесності у Сполучених Штатах Америки та покарання за них тощо.

Одним з питань зустрічі є програми  обміну між студентами.

Час проведення: 14:00-15:30

Місце проведення: читальна зала головного корпусу

Запрошуємо до участі зацікавлених у даній тематиці!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.