Визначились переможці конкурсу до Дня вишиванки


З 19 по 21 травня 2020 року  у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбувся флешмоб до Дня вишиванки. Визначились переможці, які отримають подарунки:

  1. Анастасія Слободянюк (Anastasiia Slobodianiuk)

  1. Еліна Бреславська (Ellina Breslavskaya)

  1. Вікторія Козоріз (Viktoriia Kozoriz)

  1. Вікторія Бурдюжан (Вікторія Бурдюжан)

  1. Анна Синякова (Анна Синякова)

  1. Софія Бебік (Sofia Bebik)

Отримати свої нагороди призери можуть у будь-який робочий день у приймальні ректора, попередньо зателефонувавши за номером: (0512) 50-03-33.

Фото всіх учасників флешмобу можна переглянути на відео:

 

Дякуємо всім за участь!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …