Візит заступника голови місії посольства Норвегії Фредріка Артура

5 грудня з офіційним візитом у нашому університеті перебував радник, заступник  голови місії посольства Норвегії Фредрік Артур. На зустріч із керівництвом університету також прибув президент Міжнародного фонду соціальної адаптації (МФСА) Володимир) Рубцов.

Ректор університету Леонід Клименко висловив думку про важливість співпраці в рамках проекту «Україна – Норвегія», яка триває з 2013 року, тому співпраця вже стабілізувалася. Курси перепідготовки військовослужбовців – це важливий проект в умовах військової агресії на Сході України.

У рамках візиту відбулася лекція Фредріка Артура «Основні напрями, результати і перспективи співробітництва України та Норвегії» для студентів Університету» для студентів факультету економічних наук та факультету політичних наук.

Для студентів-міжнародників поважний гість прочитав лекцію англійською мовою «Особливості дипломатичної роботи Королівства Норвегія із країнами Євросоюзу та країнами із трансформаційною економікою» для студентів Університету».

Завершився візит урочистим заходом – врученням сертифікатів  слухачам курсів перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей. Навчання здійснювалося в рамках проекту «Україна-Норвегія», який виконується в ЧНУ ім. Петра Могили Навчально-науковим інститутом післядипломної освіти.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77