Візит заступника голови місії посольства Норвегії Фредріка Артура - ЧНУ iм. Петра Могили

Візит заступника голови місії посольства Норвегії Фредріка Артура

5 грудня з офіційним візитом у нашому університеті перебував радник, заступник  голови місії посольства Норвегії Фредрік Артур. На зустріч із керівництвом університету також прибув президент Міжнародного фонду соціальної адаптації (МФСА) Володимир) Рубцов.

Ректор університету Леонід Клименко висловив думку про важливість співпраці в рамках проекту «Україна – Норвегія», яка триває з 2013 року, тому співпраця вже стабілізувалася. Курси перепідготовки військовослужбовців – це важливий проект в умовах військової агресії на Сході України.

У рамках візиту відбулася лекція Фредріка Артура «Основні напрями, результати і перспективи співробітництва України та Норвегії» для студентів Університету» для студентів факультету економічних наук та факультету політичних наук.

Для студентів-міжнародників поважний гість прочитав лекцію англійською мовою «Особливості дипломатичної роботи Королівства Норвегія із країнами Євросоюзу та країнами із трансформаційною економікою» для студентів Університету».

Завершився візит урочистим заходом – врученням сертифікатів  слухачам курсів перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей. Навчання здійснювалося в рамках проекту «Україна-Норвегія», який виконується в ЧНУ ім. Петра Могили Навчально-науковим інститутом післядипломної освіти.

грудня
Відкриття фотовиставки

5 грудня о 12.00 відбудеться відкриття фотовиставки! Виставка триватиме з 4 по 8 грудня 2017 року у холі 5 корпусу. Студентське голосування за найкращі роботи відбудеться 6 і 7 грудня на великій перерві у холі 5 корпусу. Організатор виставки: кафедра …

грудня
Speaking club

Are you ready for our next Speaking club? December, 7 it will happen as usual at 15.30 in 11-310 come and relax with us, meet new friends, speak with our Peace Corp volunteer Melanie and express yourself!