Візит вчителів у ЧНУ ім. Петра Могили

12 жовтня в ЧНУ ім. Петра Могили завітали вчителі української мови і літератури з Миколаївської області, які наразі проходять курси підвищення кваліфікації в Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури, Владлена Русова, провела для вчителів оглядову екскурсію університетом, зокрема показала гостям дві телестудії Навчальної лабораторії журналістики, де майбутні журналісті проходять практику та розвивають навички телевізійної справи.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77