Візит вчителів у ЧНУ ім. Петра Могили

12 жовтня в ЧНУ ім. Петра Могили завітали вчителі української мови і літератури з Миколаївської області, які наразі проходять курси підвищення кваліфікації в Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури, Владлена Русова, провела для вчителів оглядову екскурсію університетом, зокрема показала гостям дві телестудії Навчальної лабораторії журналістики, де майбутні журналісті проходять практику та розвивають навички телевізійної справи.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).