Візит торгового радника Посольства Франції в Україні до ЧНУ

У рамках офіційного візиту до Миколєва торговий радник Посольства Франції в Україні Алексі Струве завітав і до ЧНУ ім. Петра Могили.

Алексі Струве зустрівся з ректором університету Леонідом Клименком, проректором з навчальної роботи Володимиром Беглицею, директором Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Ганною Норд та директором Інституту філології Олександром Пронкевичем. Під час розмови ректор презентував гостю університет, основні напрями його діяльності та поділився планами на майбутнє. Алексі Струве, у свою чергу, розповів про свою роботу. Окрім дипломатичної посади, він є директором організації «Бізнес Франс Україна».

Також Алексі Струве зустрівся зі студентами ЧНУ ім. Петра Могили. У читальній залі всі охочі могли послухати торгового радника та поставити питання. Такою нагодою скористалися як студенти, так і викладачі.

Завершився візит відвідуванням університетської галереї мистецтв, де зараз триває виставка «Крим – це Україна», та Навчально-наукового інституту післядипломної освіти.

F6 F5 F4 F3 F2 F1