Візит студентів спеціальності «Соціальна робота» до вихованців Антонівської школи-інтернату


24 грудня студенти 461 групи спеціальності «Соціальна робота» ЧНУ ім. Петра Могили спільно зі своїм куратором Дмитром Саєм завітали до вихованців Антонівської школи-інтернату, що знаходиться у Новоодеському районі Миколаївської області. 

Студенти привітали дітей 1-4 класів з прийдешніми святами, організували новорічні ігри та танцювальні конкурси з різноманітними героями. У кінці свята всі учасники отримали солодкий подарунок.

Події та оголошення


травня
21
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

травня
23
Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
20
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.