Візит студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій» до Українського експертного центру по вимірюванню та оцінці

20 квітня 2018 року студенти групи 218 освітньої спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» разом зі своїм дорадником доктором економічних наук, доцентом Лазарєвою Оленою Володимирівною відвідали Український експертний центр по вимірюванню та оцінці.

Основна мета даної екскурсії – ознайомлення із задачами та напрямками роботи Центру, надання студентам інформації про особливості використання геоінформаційних систем при здійсненні бізнес-планування та землевпорядних робіт.

Співробітники центру надали інформацію про особливості ведення незалежної оцінки, топографо-геодезичних, землевпорядних та землеоціночних робіт. На практиці роз’яснили, як здійснюється розробка проектів відводу та технічної документації, оцінка земельних ділянок для оформлення правовстановлюючих документів.

Студенти групи як майбутні землевпорядники проявили велику зацікавленість, задавали багато питань щодо окремих аспектів проведення незалежної оцінки і активно цікавились перспективою працевлаштування в Українському експертному центрі по вимірюванню та оцінці.