Візит студентів із Яньченського політехнічного інституту промислових технологій (Китай) до Могилянки


12 липня до ЧНУ ім. Петра Могили завітали студенти із Яньченського політехнічного інституту промислових технологій (Китай) у рамках українсько-китайської літньої школи разом із проректором інституту Ван Цюанем. Цей візит організовано агенцією «Українсько-Китайський центр Шовковий Шлях», метою якої є налагодження співпраці між українськими та китайськими університетами. Центр Шовкового шляху утворений як наслідок підписання договору про співпрацю між містом Миколаїв (Україна) і містом Чжоушань (КНР), а Українсько-Китайський центр Шовкового Шляху створений з метою імплементації в Україні ініціативи «Новий Шовковий Шлях», відомої як «Один Пояс, Один Шлях». Найважливішими напрямами роботи центру були визначені наука та освіта.

У рамках зустрічі 12 липня студентам було проведено презентацію про ЧНУ ім. Петра Могили, а також гості відвідали музей та Медичний інститут Могилянки.

13 липня пройшов дружній турнір між китайськими студентами та викладачами й студентами Могилянки з бадмінтону. А також група студентів відвідала водно-спортивну базу ЧНУ ім. Петра Могили, де плавали на каяках.  Нагадаємо, що на водно-спортивній базі є стадіон із штучним покриттям та необхідне обладнання для навчання греблі та веслування.

 «У рамках українсько-китайської літньої школи студентам проводять культурну програму, знайомлять із українською культурою та наукою. Цей візит – як ознака дружби народів, можливість українських студентів та викладачів поспілкуватися з китайськими. Ми вдячні адміністрації ЧНУ ім. Петра Могили за прийом. Варто зазначити, що ці студенти – потенційні студенти Могилянки, адже вони зацікавленні у навчанні в Україні. Такі програми ми організовуємо щороку. Найголовніше для китайських студентів – познайомитись із Україною, її освітою та культурою», – пояснив Ростислав Рижков.

Відзначимо, що в ЧНУ ім. Петра Могили приділяють значну увагу вивченню китайської мови та літератури, адже основну роль у поширенні китайської культури відіграє Інститут Конфуція, який діє вже п’ять років в Могилянці.

 

Події та оголошення


березня
4
Запрошуємо на Майстер-клас з теми: ” Кар’єра судді. Професія чи покликання?”

Професія Судді — мрія багатьох студентів-правників. Якщо ти теж зацікавлений у цій посаді, то Центр правничої кар’єри Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ запрошує тебе на Майстер-клас з теми: “КАР’ЄРА СУДДІ. Професія чи покликання?” Своїм досвідом поділиться суддя Центрального районного суду …

березня
9
Стажування в рамках проєкту «Хаб медіа мобільності» у Києві

Запрошуємо студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів України взяти участь у 15-денному стажуванні в редакціях провідних медіа в Києві. Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, …

лютого
28
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію Олександри Філоненко з циклу «Магія та література»

Шановні друзі! В рамках проекту «lectorium» Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує 28 лютого 2020 року на відкриту лекцію з циклу «Магія та література»: «Вчена магія: найважливіші магічні історії Заходу».  Наш лектор: Олександра Філоненко. Початок: о  14.00. Локація: 11-й …