Візит студентів із Яньченського політехнічного інституту промислових технологій (Китай) до Могилянки


12 липня до ЧНУ ім. Петра Могили завітали студенти із Яньченського політехнічного інституту промислових технологій (Китай) у рамках українсько-китайської літньої школи разом із проректором інституту Ван Цюанем. Цей візит організовано агенцією «Українсько-Китайський центр Шовковий Шлях», метою якої є налагодження співпраці між українськими та китайськими університетами. Центр Шовкового шляху утворений як наслідок підписання договору про співпрацю між містом Миколаїв (Україна) і містом Чжоушань (КНР), а Українсько-Китайський центр Шовкового Шляху створений з метою імплементації в Україні ініціативи «Новий Шовковий Шлях», відомої як «Один Пояс, Один Шлях». Найважливішими напрямами роботи центру були визначені наука та освіта.

У рамках зустрічі 12 липня студентам було проведено презентацію про ЧНУ ім. Петра Могили, а також гості відвідали музей та Медичний інститут Могилянки.

13 липня пройшов дружній турнір між китайськими студентами та викладачами й студентами Могилянки з бадмінтону. А також група студентів відвідала водно-спортивну базу ЧНУ ім. Петра Могили, де плавали на каяках.  Нагадаємо, що на водно-спортивній базі є стадіон із штучним покриттям та необхідне обладнання для навчання греблі та веслування.

 «У рамках українсько-китайської літньої школи студентам проводять культурну програму, знайомлять із українською культурою та наукою. Цей візит – як ознака дружби народів, можливість українських студентів та викладачів поспілкуватися з китайськими. Ми вдячні адміністрації ЧНУ ім. Петра Могили за прийом. Варто зазначити, що ці студенти – потенційні студенти Могилянки, адже вони зацікавленні у навчанні в Україні. Такі програми ми організовуємо щороку. Найголовніше для китайських студентів – познайомитись із Україною, її освітою та культурою», – пояснив Ростислав Рижков.

Відзначимо, що в ЧНУ ім. Петра Могили приділяють значну увагу вивченню китайської мови та літератури, адже основну роль у поширенні китайської культури відіграє Інститут Конфуція, який діє вже п’ять років в Могилянці.

 

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …