Візит ректора ЧНУ ім. Петра Могили до університету Норд та Саарландського університету

Нещодавно ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко повернувся із закордонного відрядження, в рамках якого відвідав два університети-партнери ЧНУ ім. Петра Могили: університет Норд (Норвегія)  та Саараландський університет (Німеччина).

З університетом Норд ЧНУ ім. Петра Могили співпрацює в рамках проекту «Україна-Норвегія» в галузі перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців та членів їхніх сімей. Проект у нашому університеті реалізовує навчально-науковий інститут післядипломної освіти.

В університеті Норд Леонід Клименко підписав меморандум про співпрацю між двома університетами, зокрема в галузі комп’ютерних технологій.

Одразу після Норвегії, Леонід Клименко з офіційним візитом прибув до Саарландського університету.

Із Саарландським  університетом ЧНУ ім. Петра Могили співпрацює за двома програмами: «Die Ostpartnerschaft», за якою студентські та аспірантські дослідницькі групи виконують наукові роботи в Саарландському університеті, та Erasmus+ К107, за якою студенти й аспіранти можуть протягом п’яти місяців навчатися в німецькому університеті.

Зокрема, нині там на стажуванні перебуває професор Юрій Кондратенко, навчаються троє студентів ЧНУ ім. Петра Могили (Інституту філології та факультету комп’ютерних наук). Із робочим візитом там перебуває і керівник міжнародного відділу Аліна Іовчева.

Леонід Клименко також підписав із Саарландським університетом договір про співпрацю. Зокрема, викладачі та студенти медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили зможуть їздити на навчання, стажування та брати участь у літніх школах.

Більше про закордонне відрядження та його результати ви можете дізнатися в інтерв’ю Леоніда Клименка для Petro Mohyla TV: https://www.youtube.com/watch?v=nakY7CxLfRM&t=158s

P61114-143124 P61110-152117 P61110-110321