Візит проректора з наукової роботи Романа Дінжоса до Болгарської Академії Наук

З 28 січня до 4 лютого 2024 року у відповідь на запрошення Директора Інституту Полімерів БАН Петара Петров проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили, доктор технічних наук, професор  Роман Дінжос відвідав Болгарську Академію  Наук.

Метою візиту є  реалізація дослідницької програми проєкту «Національний центр мехатроніки та чистих технологій».

Основною метою та напрямками співробітництва ЧНУ імені Петра Могили та ІП-БАН є обмін науковим досвідом в  сфері розробки високотеплопровідних  мікро- та нанокомпозитів  на основі  термопластичних полімерних матриць, створення умов для встановлення плідної співпраці між кафедрою фізики та математики ЧНУ імені Петра Могили та ІП-БАН, стажування викладачів та вчених, а також проведення спільних наукових досліджень.

Зустріч співвиконавців проєкту стала нагодою для укладання Угоди  про співробітництво між Інститутом Полімерів Болгарської Академії  Наук і Чорноморським   національним  університетом імені Петра  Могили. Окреслено подальші напрями наукової та освітньої співпраці партнерів (співвиконавців) проєкту.

Фото надані автором.