Візит професора Університету Західної Англії до ЧНУ ім. Петра Могили

7-10 листопада відбувся ознайомчий візит професора Університету Західної Англії (Велика Британія) Чеда Стеттада до Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Британський колега відвідав Україну за запрошенням завідувача кафедри екології та природокористування, професора Олени Мітрясової. Візит став можливий у рамках Міжнародного Україно-Британського екологічного проекту за підтримки Британської Ради в Україні.

У насиченій програмі перебування було знайомство британського еколога з нашим університетом, проведення відкритої лекції для студентів, які навчаються за спеціальністю «Екологія», участь у круглому столі з проблем управління водними ресурсами та водної безпеки, відвідування Національного природного парку «Бузький Гард», провідних промислових підприємств області.

Під час візиту професора Чеда Стеддана обговорювались напрями  подальшої наукової співпраці між університетами-партнерами. Це можливості участі українських і британських студентів-екологів магістерського рівня у програмах академічного дослідницького обміну; проведення спільних україно-британських конференцій і семінарів; підготовка колективних монографій тощо.

Візит британського професора до університету є цікавою сторінкою в історії розвитку кафедри екології та природокористування.

Zustrich_Z_Prorektorom_Z_Naukovoyi_Roboti_Volodimirom_Beglitseyu Profesor_Steddon_Zi_Studentami-Ekologami Profesor_Steddon_Chitaye_Lektsiyu_Dlya_Studentiv-Ekologiv DSC04334 (1)

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77