Візит професора університету Іллінойсу Ара Текіян до Могилянки


15 квітня до ЧНУ ім. Петра Могили завітав професор університету Іллінойсу Ара Текіян. Професор прибув з метою налагодження співробітництва між Університетом штату Іллінойс (Чикаго, США) та Медичним інститутом ЧНУ ім. Петра Могили.

Нагадаємо, що у квітні минулого року ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко разом із директором Інституту філології Олександром Пронкевичем здійснили робочу поїздку до США. Під час візиту було підписано Меморандум про співпрацю з Департаментом медичної освіти Університету штату Іллінойс, а у листопаді стало відомо про ратифікацію  угоди  між університетами.

У перший день візиту Ара Текіян зустрівся з ректором ЧНУ ім. Петра Могили Леонідом Клименком, проректором з наукової роботи Володимиром Беглицею, проректором з науково-педагогічної роботи та питань розвитку Миколою Клименком, директором медичного інституту Геннадієм Грищенком і начальником відділу міжнародних зав’язків ЧНУ ім. Петра Могили Оленою Березовською. Для гостя провели екскурсію університетом та Медичним інститутом. Професор Ара Текіян дасть експертну оцінку Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили.

«Така співпраця налагодить міжнародне співробітництво нашого університету, яке дасть можливість нашим студентам та викладачам їздити до університету Чикаго на стажування», – зазначає начальник відділу міжнародних зав’язків ЧНУ ім. Петра Могили, Олена Березовська.

На професора Ара Текіян чекають відвідини лекцій  та практичних занять для студентів-медиків, кафедр та клініки, в яких проходить навчання студентів Могилянки спеціальності «Медицина», спілкування з викладачами медичного інституту. Також професор планує прочитати лекцію про особливості медичної освіти в США та можливості імплементації цього досвіду до український реалій.

Події та оголошення


квітня
17
У Могилянці відбудеться показ франкомовного кіно

17 квітня о 12:30 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться показ франкомовного кіно для студентів навчальних закладів в рамках відзначення Року французької мови в Україні. Захід реалізується за підтримки управління молодіжної політики спільно з Alliance Française Odessa / Альянс …

квітня
17
Засідання Економічного клубу

Студенти І-ІІ курсів продовжують досліджувати економіку крізь призму актуальних питань сучасності. Саме тому 17 квітня о 15:30 в ауд.10-306 пройде чергове дискусійне засідання Економічного Клубу! Будуть розглянуті такі теми: Дилема моделей поведінки раціонального споживача в супермаркеті та інтернет-магазині. Рівновага інформації …