Візит професора університету Іллінойсу Ара Текіян до Могилянки


15 квітня до ЧНУ ім. Петра Могили завітав професор університету Іллінойсу Ара Текіян. Професор прибув з метою налагодження співробітництва між Університетом штату Іллінойс (Чикаго, США) та Медичним інститутом ЧНУ ім. Петра Могили.

Нагадаємо, що у квітні минулого року ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко разом із директором Інституту філології Олександром Пронкевичем здійснили робочу поїздку до США. Під час візиту було підписано Меморандум про співпрацю з Департаментом медичної освіти Університету штату Іллінойс, а у листопаді стало відомо про ратифікацію  угоди  між університетами.

У перший день візиту Ара Текіян зустрівся з ректором ЧНУ ім. Петра Могили Леонідом Клименком, проректором з наукової роботи Володимиром Беглицею, проректором з науково-педагогічної роботи та питань розвитку Миколою Клименком, директором медичного інституту Геннадієм Грищенком і начальником відділу міжнародних зав’язків ЧНУ ім. Петра Могили Оленою Березовською. Для гостя провели екскурсію університетом та Медичним інститутом. Професор Ара Текіян дасть експертну оцінку Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили.

«Така співпраця налагодить міжнародне співробітництво нашого університету, яке дасть можливість нашим студентам та викладачам їздити до університету Чикаго на стажування», – зазначає начальник відділу міжнародних зав’язків ЧНУ ім. Петра Могили, Олена Березовська.

На професора Ара Текіян чекають відвідини лекцій  та практичних занять для студентів-медиків, кафедр та клініки, в яких проходить навчання студентів Могилянки спеціальності «Медицина», спілкування з викладачами медичного інституту. Також професор планує прочитати лекцію про особливості медичної освіти в США та можливості імплементації цього досвіду до український реалій.

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …