Візит професора університету Іллінойсу Ара Текіян до Могилянки


15 квітня до ЧНУ ім. Петра Могили завітав професор університету Іллінойсу Ара Текіян. Професор прибув з метою налагодження співробітництва між Університетом штату Іллінойс (Чикаго, США) та Медичним інститутом ЧНУ ім. Петра Могили.

Нагадаємо, що у квітні минулого року ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко разом із директором Інституту філології Олександром Пронкевичем здійснили робочу поїздку до США. Під час візиту було підписано Меморандум про співпрацю з Департаментом медичної освіти Університету штату Іллінойс, а у листопаді стало відомо про ратифікацію  угоди  між університетами.

У перший день візиту Ара Текіян зустрівся з ректором ЧНУ ім. Петра Могили Леонідом Клименком, проректором з наукової роботи Володимиром Беглицею, проректором з науково-педагогічної роботи та питань розвитку Миколою Клименком, директором медичного інституту Геннадієм Грищенком і начальником відділу міжнародних зав’язків ЧНУ ім. Петра Могили Оленою Березовською. Для гостя провели екскурсію університетом та Медичним інститутом. Професор Ара Текіян дасть експертну оцінку Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили.

«Така співпраця налагодить міжнародне співробітництво нашого університету, яке дасть можливість нашим студентам та викладачам їздити до університету Чикаго на стажування», – зазначає начальник відділу міжнародних зав’язків ЧНУ ім. Петра Могили, Олена Березовська.

На професора Ара Текіян чекають відвідини лекцій  та практичних занять для студентів-медиків, кафедр та клініки, в яких проходить навчання студентів Могилянки спеціальності «Медицина», спілкування з викладачами медичного інституту. Також професор планує прочитати лекцію про особливості медичної освіти в США та можливості імплементації цього досвіду до український реалій.

Події та оголошення


липня
31
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою»

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAспільно з УАнімА оголошує Всеукраїнський конкурс проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях. Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 31 липня. Три переможці конкурсу отримають винагороду …

липня
19
Уряд Казахстану надає 160 стипендій на навчання у вишах

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану. У межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії. Прийом заявок …

червня
17
Від ідеї до бізнесу всього за 1 місяць: відкрито набір на тренінгові програму

Веб-журнал «Світ Фентезі» оголошує конкурс фантастичних оповідань, присвячений українським містам! Пропонуємо вам звести руки над клавіатурою і показати, що наші міста сповнені магії, химер та загадок, не менш, ніж нью-йорки і лондони. За результатами конкурсу буде видана збірка. Перші три …