Візит професора Поморської академії Романа Дрозда до Чорноморського національного університету імені Петра Могили

17-18 листопада 2021 року на запрошення Українсько-Польського науково-дослідного інституту відбувся офіційний візит доктора ґабілітованого, професора Поморської академії в Слупську (Польща) Романа Дрозда до Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

У ході зустрічі з адміністрацією університету вирішували питання впровадження подвійного дипломування на спеціальності «Історія та археологія» та інших, наукового стажування для викладачів, проведення спільних проєктів.

Пізніше професор Роман Дрозд познайомився зі студентами-істориками (відбулася зустріч онлайн), де молоді здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з особливостями навчання в Польщі та умовами майбутньої співпраці.

Представники Українсько-Польського науково-дослідного інституту висловили надію, що дана подія матиме практичні результативні наслідки для обох інституцій і виведе на новий рівень багаторічну співпрацю між науковцями Чорноморського національного університету імені Петра Могили та Поморської академії.