Візит представників Генерального консульства Республіки Польща в Одесі до Чорноморського національного університету імені Петра Могили

11 лютого 2021 року до ЧНУ імені Петра Могили завітали представники Генерального консульства Республіки Польща в Одесі на чолі з Генеральним Консулом Катажиною Солек.

У межах візиту відбулись зустрічі з ректором університету Леонідом Клименком, проректором з наукової роботи Володимиром Беглицею, деканом факультету філології Олександром Пронкевичем, кандидатом історичних наук Ольгою Морозовою та старшим викладачем кафедри української філології та міжкультурної комунікації Александрою Цибульською.

Під час зустрічі було обговорено низку питань, що стосуються співпраці ЧНУ імені Петра Могили та університетів Польщі у освітньо-науковій сфері, що плідно розвиваються більше ніж 20 років.

Пані Катажина Солек ознайомилася з діяльністю університету, яка спрямована на пошук та створення нових академічних можливостей для освітнього та наукового зростання студентів та викладачів.

Також на зустрічі була детально обговорена наявна міжнародна співпраця між закладами вищої освіти Польщі та ЧНУ імені Петра Могили та подальші перспективи.

У результаті візиту була досягнена низка домовленостей щодо подальшого розвитку співпраці у рамках культурного співробітництва між посольством Польщі та ЧНУ імені Петра Могили.