Візит представника Міністерства освіти і науки України до ЧНУ ім. Петра Могили

8 грудня на засідання Вченої ради Чорноморського національного університету ім. Петра Могили завітав головний спеціаліст відділу розвитку науки у вищих навчальних закладах департаменту науково-технічної діяльності МОН України Олександр Вороненко.

Візит Олександра Вікторовича відбувся в рамках проекту наукової роботи молодих вчених «Реалізація євроінтеграційної політики України шляхом залучення до цього процесу громадянського суспільства в умовах необхідності зміцнення національної безпеки», який здійснюється в ЧНУ ім. Петра Могили та фінансується Міністерством освіти і науки України.

На засіданні Вченої ради керівник проекту доктор наук з державного управління, професор кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки Юліана Палагнюк звітувала про виконання першого етапу проекту.

Мета проекту полягає в здійсненні науково-прикладного дослідження щодо розробки практичних директив та встановлення дієвих механізмів реалізації євроінтеграційної політики України шляхом залучення громадянського суспільства до імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, які були б закріплені на законодавчому рівні та регламентували б узгоджену взаємодію громадянського суспільства з різними інституціями державної влади з метою імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в умовах необхідності зміцнення національної безпеки держави.

Вчена рада затвердила звіт Юліани Вікторівни та рекомендувала продовжувати проект.

Із підтримкою проекту виступила і завідувач кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки доктор наук з державного управління, професор Ганна Коваль. Ганна Володимирівна відзначила успішність виконання проекту та зазначила, що сьогодні до його реалізації прагнуть долучитися й молоді науковці з інших університетів України.
Із деталями проекту, його учасниками та етапами реалізації можна ознайомитися на офіційному сайті ЧНУ ім. Петра Могили: https://chmnu.edu.ua/naukovi-proekti/

P1 P2 P3 P4

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.