Візит польської делегації в Інститут державного управління

17 березня відбулось відкрите засідання ради Інституту державного управління за участю польської делегації.

hgWbImaXNGU

До Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили завітали професор, декан факультету політичних наук і журналістики Університету ім. Адама Міцкевича (м. Познань, Польща) Анджей Стельмах і ад’юнкт, заступник декана Бартош Городецький.

c4CpBtJbehk (1)

Співпраця нашого навчального закладу з Університетом ім. Адама Міцкевича розпочалася ще в 2011 році і триває донині. Разом із польським університетом відбувається видання журналу «Public Policy and Economic Development», який індексовано в списку «Index Copernicus» – онлайновій наукометричній базі даних із внесеної користувачем інформації, у тому числі наукових установ, друкованих видань і проектів.

Очікується, що до 2020 року журнал буде зареєстровано в списку «Scopus» (бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях).

jyirgTcAf6M

Метою візиту було проведення переговорів про розвиток наукового співробітництва між Інститутом державного управління і факультетом політичних наук і журналістики Університету ім. Адама Міцкевича.

Окрім того, обговорили питання стажування викладачів Інституту державного управління і можливість читання лекцій на факультеті політичних наук і журналістики польського університету.

khHW5qWVvFc

Плідна співпраця між нашими університетами є запорукою успіху для розвитку нових проектів.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77