Візит польської делегації в Інститут державного управління - ЧНУ iм. Петра Могили

Візит польської делегації в Інститут державного управління

17 березня відбулось відкрите засідання ради Інституту державного управління за участю польської делегації.

hgWbImaXNGU

До Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили завітали професор, декан факультету політичних наук і журналістики Університету ім. Адама Міцкевича (м. Познань, Польща) Анджей Стельмах і ад’юнкт, заступник декана Бартош Городецький.

c4CpBtJbehk (1)

Співпраця нашого навчального закладу з Університетом ім. Адама Міцкевича розпочалася ще в 2011 році і триває донині. Разом із польським університетом відбувається видання журналу «Public Policy and Economic Development», який індексовано в списку «Index Copernicus» – онлайновій наукометричній базі даних із внесеної користувачем інформації, у тому числі наукових установ, друкованих видань і проектів.

Очікується, що до 2020 року журнал буде зареєстровано в списку «Scopus» (бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях).

jyirgTcAf6M

Метою візиту було проведення переговорів про розвиток наукового співробітництва між Інститутом державного управління і факультетом політичних наук і журналістики Університету ім. Адама Міцкевича.

Окрім того, обговорили питання стажування викладачів Інституту державного управління і можливість читання лекцій на факультеті політичних наук і журналістики польського університету.

khHW5qWVvFc

Плідна співпраця між нашими університетами є запорукою успіху для розвитку нових проектів.

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.