Візит польської делегації в Інститут державного управління - ЧНУ iм. Петра Могили

Візит польської делегації в Інститут державного управління

17 березня відбулось відкрите засідання ради Інституту державного управління за участю польської делегації.

hgWbImaXNGU

До Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили завітали професор, декан факультету політичних наук і журналістики Університету ім. Адама Міцкевича (м. Познань, Польща) Анджей Стельмах і ад’юнкт, заступник декана Бартош Городецький.

c4CpBtJbehk (1)

Співпраця нашого навчального закладу з Університетом ім. Адама Міцкевича розпочалася ще в 2011 році і триває донині. Разом із польським університетом відбувається видання журналу «Public Policy and Economic Development», який індексовано в списку «Index Copernicus» – онлайновій наукометричній базі даних із внесеної користувачем інформації, у тому числі наукових установ, друкованих видань і проектів.

Очікується, що до 2020 року журнал буде зареєстровано в списку «Scopus» (бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях).

jyirgTcAf6M

Метою візиту було проведення переговорів про розвиток наукового співробітництва між Інститутом державного управління і факультетом політичних наук і журналістики Університету ім. Адама Міцкевича.

Окрім того, обговорили питання стажування викладачів Інституту державного управління і можливість читання лекцій на факультеті політичних наук і журналістики польського університету.

khHW5qWVvFc

Плідна співпраця між нашими університетами є запорукою успіху для розвитку нових проектів.

квітня
Наукова конференція “Слов’янські студії”

21–22 квітня 2017 року на базі кафедри української філології, теорії та історії літератури Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбудеться ІІ Міжнародна наукова конференція «Слов’янські студії», присвячена 150-річчю заснування Південнослов’янського пансіону Тодора Мінкова.

червня
Ольвійський форум-2017!

Організатори конференції мають за честь запросити Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Ольвійський форум-2017: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі», яка відбудеться 8-11 червня 2017 р. (м. Миколаїв, с.м.т. Коблеве, Україна).

квітня
Кінопоказ стрічки “Жінки Майдану”

О 15.30 у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться кінопоказ стрічки “Жінки Майдану”. Документальний фільм “Жінки Майдану” присвячено ролі жінок у творенні Революції Гідності, майбутніх подій в Україні.