Візит польської делегації в Інститут державного управління - ЧНУ iм. Петра Могили

Візит польської делегації в Інститут державного управління

17 березня відбулось відкрите засідання ради Інституту державного управління за участю польської делегації.

hgWbImaXNGU

До Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили завітали професор, декан факультету політичних наук і журналістики Університету ім. Адама Міцкевича (м. Познань, Польща) Анджей Стельмах і ад’юнкт, заступник декана Бартош Городецький.

c4CpBtJbehk (1)

Співпраця нашого навчального закладу з Університетом ім. Адама Міцкевича розпочалася ще в 2011 році і триває донині. Разом із польським університетом відбувається видання журналу «Public Policy and Economic Development», який індексовано в списку «Index Copernicus» – онлайновій наукометричній базі даних із внесеної користувачем інформації, у тому числі наукових установ, друкованих видань і проектів.

Очікується, що до 2020 року журнал буде зареєстровано в списку «Scopus» (бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях).

jyirgTcAf6M

Метою візиту було проведення переговорів про розвиток наукового співробітництва між Інститутом державного управління і факультетом політичних наук і журналістики Університету ім. Адама Міцкевича.

Окрім того, обговорили питання стажування викладачів Інституту державного управління і можливість читання лекцій на факультеті політичних наук і журналістики польського університету.

khHW5qWVvFc

Плідна співпраця між нашими університетами є запорукою успіху для розвитку нових проектів.

Чемпіонат по міні-футболу в ЧНУ!

У ЧНУ імені Петра Могили проходить весняний чемпіонат по міні-футболу, організований кафедрою спортивних дисциплін факультету фізичного виховання та спорту. Наразі, завершуються матчі в підгрупах. Попереду очікуються півфінал та фінал змагань, які буду проходити на Центральному міському стадіоні 28 березня з …

Business opportunities

Фінал ділової гри  «Business opportunities» відбудеться за участю команд факультетів ЧНУ ім. Петра Могили, які презентуватимуть свої  розроблені проекти. Захід відбудеться  в приміщенні читальної зали ЧНУ імені Петра Могили (вул. Акима, 2, головний корпус) о 10:00-14:00