Візит польської делегації в Інститут державного управління - ЧНУ iм. Петра Могили

Візит польської делегації в Інститут державного управління

17 березня відбулось відкрите засідання ради Інституту державного управління за участю польської делегації.

hgWbImaXNGU

До Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили завітали професор, декан факультету політичних наук і журналістики Університету ім. Адама Міцкевича (м. Познань, Польща) Анджей Стельмах і ад’юнкт, заступник декана Бартош Городецький.

c4CpBtJbehk (1)

Співпраця нашого навчального закладу з Університетом ім. Адама Міцкевича розпочалася ще в 2011 році і триває донині. Разом із польським університетом відбувається видання журналу «Public Policy and Economic Development», який індексовано в списку «Index Copernicus» – онлайновій наукометричній базі даних із внесеної користувачем інформації, у тому числі наукових установ, друкованих видань і проектів.

Очікується, що до 2020 року журнал буде зареєстровано в списку «Scopus» (бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях).

jyirgTcAf6M

Метою візиту було проведення переговорів про розвиток наукового співробітництва між Інститутом державного управління і факультетом політичних наук і журналістики Університету ім. Адама Міцкевича.

Окрім того, обговорили питання стажування викладачів Інституту державного управління і можливість читання лекцій на факультеті політичних наук і журналістики польського університету.

khHW5qWVvFc

Плідна співпраця між нашими університетами є запорукою успіху для розвитку нових проектів.

Мар’яна Садовська

Cпівачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка. Львів’янка, яка вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США. Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають «українською Бйорк». Мар’яна співпрацює із всесвітньо відомим Kronos …

листопад
УВАГА! КУРСИ ВИВЧЕННЯ МОВ ТА ОСНОВ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ!

ЧНУ  імені Петра Могили продовжує набір в групи для вивчення мов, а саме: англійської, французької, польської, іспанської, німецької, російської, української, корейської, китайської.

грудня
Ділова гра для старшокласників «Фінансовий супергерой»

ЧНУ імені Петра Могили запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва та Миколаївської області взяти участь у діловій грі «Фінансовий супергерой», яка буде проведена на базі факультету економічних наук у грудні.