Візит Першого секретаря Посольства Туркменістану в Україні

22 грудня до ЧНУ ім. Петра Могили завітав Перший секретар Посольства Туркменістану в Україні Парахат Какамурадович Раджепов.

Парахат Раджепов зустрівся з ректором університету Леонідом Клименком, проректором з наукової роботи Володимиром Беглицею та керівником міжнародного відділу Аліною Іовчевою. На зустрічі обговорили питання якості навчання студентів із Туркменістану та умови їхнього перебування в Україні.

Після зустрічі з адміністрацією університету Перший секретар поговорив і зі студентами з Туркменістану, які навчаються в ЧНУ ім. Петра Могили. Парахат Раджепов поцікавився у своїх співвітчизників умовами їхнього навчання та проживання, а також закликав тримати зв’язок із Посольством Туркменістану.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики