Візит Першого секретаря Посольства Туркменістану в Україні

22 грудня до ЧНУ ім. Петра Могили завітав Перший секретар Посольства Туркменістану в Україні Парахат Какамурадович Раджепов.

Парахат Раджепов зустрівся з ректором університету Леонідом Клименком, проректором з наукової роботи Володимиром Беглицею та керівником міжнародного відділу Аліною Іовчевою. На зустрічі обговорили питання якості навчання студентів із Туркменістану та умови їхнього перебування в Україні.

Після зустрічі з адміністрацією університету Перший секретар поговорив і зі студентами з Туркменістану, які навчаються в ЧНУ ім. Петра Могили. Парахат Раджепов поцікавився у своїх співвітчизників умовами їхнього навчання та проживання, а також закликав тримати зв’язок із Посольством Туркменістану.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.