Візит Паоло Біаджі до ЧНУ ім. Петра Могили у рамках співробітництва з італійським університетом Ка’фоскарі

Кожного року Чорноморський національний університет імені Петра Могили підтверджує високий статус одного з лідерів освіти у Причорноморському регіоні і займається виконанням цілей покладених в “Стратегію інтернаціоналізації ЧНУ імені Петра Могили на 2018-2023 рр.”, яка є уособленням конкретних дій щодо міжнародного співробітництва.

Італія, а особливо венеціанський університет Ка’Фоскарі показує зацікавленість у розвитку освітніх та наукових програм з Чорноморським національним університетом імені Петра Могили. Підтвердженням цієї двосторонньої роботи є регулярні візити студентів та викладачів обох університетів в рамках програми академічних обмінів.

З 15 травня 2018 року стартував новий курс лекцій відомого історика та археолога доктора наук, професора передісторії та протоісторії, Паоло Біаджі, який працює у Відділі Досліджень Азії та Північної Африки в італійському університеті Ка’Фоскарі для студентів ЧНУ імені Петра Могили.

В рамках академічного візиту професор Біаджі прочитав курс навчальних лекцій з загальної передісторії, європейської передісторії, передісторії Кавказу та Індійського океану для студентів ІІІ курсу спеціальності «Історія» ЧНУ імені Петра Могили. Після прослуховування курсу, студенти, оцінені професором Біаджі, отримають відповідний сертифікат.

Досвід європейської, а саме італійської історичної школи є дуже важливим для викладачів та студентів ЧНУ імені Петра Могили, тому що дозволяє зрозуміти особливості досліджень та навчання в європейських університетах, навчитись нової методології, пізнати нові традиції та культуру.

Окрім того, італійський гість виступив на Міжнародній науковій конференції “Ольвійський форум-2018: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі”. Вступним словом до конференції ректор «Могилянки» Леонід Клименко підкреслив, що обмін міжнародним досвідом є необхідним елементом розвитку Університету, який безпосередньо впливає на покращення рівня освіти та життя в складних фінансових та соціально-економічних умовах.

Проф. Біаджі виступив з доповіддю та презентацією по темі “Археологічна експедиція на Півдні Пакистану та Аравійському морі”, збагативши навчальне значення конференції своїми науковими доробками. На прикладі італійських археологічних місій в султанаті Оман та в Пакистані, які діяли з 1980-х років можна побачити яким чином держава може підтримувати розвиток наук в своїй державі, покращувати двосторонні відносини з іншими країнами. Насичений графік наукової конференції закінчився 10 червня, коли відбулося підведення підсумків, обговорення пропозицій секцій та ухвалення спільної резолюції «Ольвійського форуму-2018».

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.