Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні до ЧНУ ім. Петра Могили

3 квітня до  ЧНУ ім. Петра Могили з офіційним візитом завітала Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон. Зустріч розпочалася з відвідування галереї мистецтв університету, де поважну гостю зустріли ректор университету Леонід Клименко, проректор з наукової роботи Володимир Беглиця, директор Інституту філології Олександр Пронкевич, начальник міжнародного відділу Аліна Іовчева.

У залі засідань вченої ради університету на зустріч із Послом уже чекали викладачі французької мови  та студенти, які вивчають французьку мову як другу чи третю іноземну. Інтерес у студентів до подібного роду зустрічей не випадковий. Адже, де ви ще зможете поспілкуватися з Послом Франції  в Україні у форматі живого спілкування, як не у стінах рідної альма-матер?!

Під час зустрічі зі студентами та викладачами французької мови  пані Ізабель прочитала невелику лекцію про освітні програми, за якими можна навчатися в університетах та вищих школах, обговорили питання закордонного стажування, а потім з радістю відповіла на питання, що ставили їй всі охочі.

Офіційна частина зустрічі продовжилася з ректоратом університету, де було обговорено декілька питань, зокрема щодо співпраці з університетами Франції.  Міжнародна співпраця ЧНУ ім. Петра Могили з вищими навчальними закладами Європи плідно розвивається; її спрямовано на пошук та створення нових академічних можливостей для наукового зростання його студентів і викладачів, підвищення внутрішніх наукових та освітніх стандартів, сприяння поширенню позитивного іміджу України, як перспективної академічної спільноти у світі.

На згадку про відвідування нашого університету пані Ізабель залишила напис в офіційній книзі візитів поважних гостей.

У кінці зустрічі сторони обмінялися символічними подарунками: ректор Леонід Клименко презентував пані Ізабель спеціальне видання, присвячене 20-річчю нашого університету.

6Q1Ge5wY8Ww Y2dpPbFBYeU f9-CUQsnuRE Jc6YHz27saQ eSvs5iRb3Do iQI1BRtSnG4