Візит кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки до Миколаївської ЗОШ №1 ім. Олега Ольжича

13 березня викладач кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки Наталіія Малиновська та студенти 461 групи відвідали учнів 11 класів Миколаївської ЗОШ №1 ім. Олега Ольжича. На зустрічі учасники говорили про конфлікти, їхні різновиди, шляхи їхнього розв’язання тощо.  Також учні взяли участь у цікавих тренінгових вправах «Торбинка асоціацій», «Ми творимо», «Влада», «Повітряна кулька» та «Кошик сміття», які допомогли їм не лише розширити знання про конфлікт, а й розвинути почуття єдності і згуртованості.

Колектив кафедри вдячний педагогічному та учнівському колективам школи за теплий прийом.