Візит кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки до Миколаївської ЗОШ №1 ім. Олега Ольжича

13 березня викладач кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки Наталіія Малиновська та студенти 461 групи відвідали учнів 11 класів Миколаївської ЗОШ №1 ім. Олега Ольжича. На зустрічі учасники говорили про конфлікти, їхні різновиди, шляхи їхнього розв’язання тощо.  Також учні взяли участь у цікавих тренінгових вправах «Торбинка асоціацій», «Ми творимо», «Влада», «Повітряна кулька» та «Кошик сміття», які допомогли їм не лише розширити знання про конфлікт, а й розвинути почуття єдності і згуртованості.

Колектив кафедри вдячний педагогічному та учнівському колективам школи за теплий прийом.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили