Візит кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки до Миколаївської ЗОШ №1 ім. Олега Ольжича

13 березня викладач кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки Наталіія Малиновська та студенти 461 групи відвідали учнів 11 класів Миколаївської ЗОШ №1 ім. Олега Ольжича. На зустрічі учасники говорили про конфлікти, їхні різновиди, шляхи їхнього розв’язання тощо.  Також учні взяли участь у цікавих тренінгових вправах «Торбинка асоціацій», «Ми творимо», «Влада», «Повітряна кулька» та «Кошик сміття», які допомогли їм не лише розширити знання про конфлікт, а й розвинути почуття єдності і згуртованості.

Колектив кафедри вдячний педагогічному та учнівському колективам школи за теплий прийом.

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).