Візит кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки до Миколаївської ЗОШ №1 ім. Олега Ольжича

13 березня викладач кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки Наталіія Малиновська та студенти 461 групи відвідали учнів 11 класів Миколаївської ЗОШ №1 ім. Олега Ольжича. На зустрічі учасники говорили про конфлікти, їхні різновиди, шляхи їхнього розв’язання тощо.  Також учні взяли участь у цікавих тренінгових вправах «Торбинка асоціацій», «Ми творимо», «Влада», «Повітряна кулька» та «Кошик сміття», які допомогли їм не лише розширити знання про конфлікт, а й розвинути почуття єдності і згуртованості.

Колектив кафедри вдячний педагогічному та учнівському колективам школи за теплий прийом.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.