Візит до Миколаївського центру «Вікно в Америку»

У період з 25 січня по 7 лютого студенти кафедри теорії та практики з англійської мови на чолі з викладачем Світланою Єлісєєвою відвідували Миколаївський центр «Вікно в Америку» в Миколаївській науковій бібліотеці ім. О.М.Гмирьова.

Центри «Вікно в Америку» відкриті з метою надання актуальної інформації про США та поповнення фондів бібліотек англомовними виданнями. Їхня місія полягає в сприянні взаєморозумінню між народом США та України. У центрах також надають інформацію про США: історію, уряд, суспільство та цінності; пропонують доступ до ресурсів Інтернету. Вони також інформують про американські програми допомоги та обміну, сприяють вивченню англійської мови.

На зустрічах студенти переглядали та активно обговорювали стрічку «Earth: One Amazing Day», а також дізнавалися про життя та культуру США.