Візит до Миколаївського центру «Вікно в Америку»

У період з 25 січня по 7 лютого студенти кафедри теорії та практики з англійської мови на чолі з викладачем Світланою Єлісєєвою відвідували Миколаївський центр «Вікно в Америку» в Миколаївській науковій бібліотеці ім. О.М.Гмирьова.

Центри «Вікно в Америку» відкриті з метою надання актуальної інформації про США та поповнення фондів бібліотек англомовними виданнями. Їхня місія полягає в сприянні взаєморозумінню між народом США та України. У центрах також надають інформацію про США: історію, уряд, суспільство та цінності; пропонують доступ до ресурсів Інтернету. Вони також інформують про американські програми допомоги та обміну, сприяють вивченню англійської мови.

На зустрічах студенти переглядали та активно обговорювали стрічку «Earth: One Amazing Day», а також дізнавалися про життя та культуру США.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77