Візит до Миколаївського центру соціально-психологічної реабілітації дітей

На початку листопада 2018 року студенти спеціальності «Переклад» (Марія Горішня, Марина Скрипільова та Ірина Нужна) Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили разом із викладачем кафедри ТПП з англійської мови Черновою Ю.В. відвідали Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей (Новобузька, 97). Організатори провели з дітьми веселі ігри, конкурси, а кожен вихованець центру отримав подарунок.

«Для нас було важливо не лише привезти дітям іграшки, а й приділити їм час, навчити чогось нового, цікавого для них» – зазначила організатор заходу Юлія Вікторівна.

На двотижневій благодійній акції в університеті було зібрано кошти, на які для вихованців реабілітаційного центру придбали іграшки, канцелярське приладдя та предмети для творчості. Достеменна істина «Чужих дітей не буває» вже вкотре підтвердила свою правдивість. Дякуємо всім, хто не залишився байдужими, адже ви зробили малечу трохи щасливішою!

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77