Візит до Миколаївського центру соціально-психологічної реабілітації дітей


На початку листопада 2018 року студенти спеціальності «Переклад» (Марія Горішня, Марина Скрипільова та Ірина Нужна) Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили разом із викладачем кафедри ТПП з англійської мови Черновою Ю.В. відвідали Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей (Новобузька, 97). Організатори провели з дітьми веселі ігри, конкурси, а кожен вихованець центру отримав подарунок. 

«Для нас було важливо не лише привезти дітям іграшки, а й приділити їм час, навчити чогось нового, цікавого для них» – зазначила організатор заходу Юлія Вікторівна.

На двотижневій благодійній акції в університеті було зібрано кошти, на які для вихованців реабілітаційного центру придбали іграшки, канцелярське приладдя та предмети для творчості. Достеменна істина «Чужих дітей не буває» вже вкотре підтвердила свою правдивість. Дякуємо всім, хто не залишився байдужими, адже ви зробили малечу трохи щасливішою!

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.