Візит до Миколаївського центру соціально-психологічної реабілітації дітей


На початку листопада 2018 року студенти спеціальності «Переклад» (Марія Горішня, Марина Скрипільова та Ірина Нужна) Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили разом із викладачем кафедри ТПП з англійської мови Черновою Ю.В. відвідали Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей (Новобузька, 97). Організатори провели з дітьми веселі ігри, конкурси, а кожен вихованець центру отримав подарунок. 

«Для нас було важливо не лише привезти дітям іграшки, а й приділити їм час, навчити чогось нового, цікавого для них» – зазначила організатор заходу Юлія Вікторівна.

На двотижневій благодійній акції в університеті було зібрано кошти, на які для вихованців реабілітаційного центру придбали іграшки, канцелярське приладдя та предмети для творчості. Достеменна істина «Чужих дітей не буває» вже вкотре підтвердила свою правдивість. Дякуємо всім, хто не залишився байдужими, адже ви зробили малечу трохи щасливішою!

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …