Візит до Миколаївського центру соціально-психологічної реабілітації дітей


На початку листопада 2018 року студенти спеціальності «Переклад» (Марія Горішня, Марина Скрипільова та Ірина Нужна) Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили разом із викладачем кафедри ТПП з англійської мови Черновою Ю.В. відвідали Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей (Новобузька, 97). Організатори провели з дітьми веселі ігри, конкурси, а кожен вихованець центру отримав подарунок. 

«Для нас було важливо не лише привезти дітям іграшки, а й приділити їм час, навчити чогось нового, цікавого для них» – зазначила організатор заходу Юлія Вікторівна.

На двотижневій благодійній акції в університеті було зібрано кошти, на які для вихованців реабілітаційного центру придбали іграшки, канцелярське приладдя та предмети для творчості. Достеменна істина «Чужих дітей не буває» вже вкотре підтвердила свою правдивість. Дякуємо всім, хто не залишився байдужими, адже ви зробили малечу трохи щасливішою!

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …