Візит делегації Вищої школи економіки (Польща) до ЧНУ ім. Петра Могили

7 лютого у приміщенні вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили відбулася зустріч ректорату університету з делегацією Вищої школи економіки (м. Бидгощ, Польща). Це один із найбільших ВНЗ у Північній Польщі, який співпрацює з 30 університетами, коледжами ті інститутами із 20 країн світу.

Делегацію від Польщі представляли директор Інституту здоров’я і спорту, уповноважений представник Канцлера університету Олександр Скалій та президент кластера «Європа на Сході», партнер університету з боку роботодавців Єржи Рутковський. Гості висловили свою зацікавленість у співпраці з українськими ВНЗ, які мають високий рівень рейтингу серед навчальних закладів країни та рівень довіри серед студентів.

Зустріч розпочалась з обговорення можливих перспектив і взаємодії між університетами Польщі та України. Ректор Леонід Клименко наголосив на спільній рисі обох університетів – наявності медичних спеціальностей, які варто розвивати обом університетам.

Проректор з наукової роботи Володимир Беглиця підкреслив спільну зацікавленість у підписанні договору про співпрацю. Насамперед, йдеться про наукову діяльність, втілення програми подвійного дипломування і проектну направленість договору. Також важливе значення має обмін досвідом між викладачами двох університетів. Студенти матимуть можливість одночасно навчатися у двох університетах і згодом отримати дипломи українського і європейського зразка; можливість стажування в польських та міжнародних компаніях.

Вища школа економіки має такі магістерські програми, що розраховані на 2 роки навчання з дисциплін: мехатроніка, економіка, туризм та відпочинок. Окрім того, є медичний центр, де студенти матимуть змогу проходити практику. Особливе значення для нашої країни в цей період має наявність у польському навчальному закладі програм з підтримки і фізичної реабілітації постраждалих.

Під час зустрічі гості також презентували успішні проекти, реалізовані Вищою школою економіки (університетський дитсадок, військовий шпиталь, університет «третього віку» тощо), а також презентували кластер «Європа на Сході», який поєднує бізнес і науку.

DSC_0435 DSC_0445 DSC_0459 DSC_0461

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77