Виїзні дні професій кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій ЧНУ ім. Петра Могили до шкіл Миколаєва

Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій (АКіТ) ЧНУ ім. Петра Могили завітала з виїзними днями професій до шкіл Миколаєва.

Організатором таких заходів став громадський активіст Євгеній Корольков. У свою чергу кафедра АКіТ брала на себе іншу частину зобов’язань: прибути на захід зі своєю наявною технічною базою та поспілкуватися зі школярами.

Першою школою, яку відвідали у форматі цього заходу, стала Миколаївська ЗОШ № 46, другою – Миколаївська ЗОШ № 6. Третій виїзний день професії пройшов у Миколаївській ЗОШ № 31. Представники кафедри АКіТ висловлюють подяку Євгену Королькову за можливість заявити про кафедру у такий спосіб.

У заходах брали участь:

– Олександр Бєліков (старший викладач);

– Тетяна Гекова (IV курс);

– Максим Скороїд (V курс);

– Катерина Діордіца (IV курс);

– Павло Ткаченко (V – курс)

Слідкуйте за новинами кафедри у Фесбук.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році