Виїзні дні професій кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій ЧНУ ім. Петра Могили до шкіл Миколаєва


Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій (АКіТ) ЧНУ ім. Петра Могили завітала з виїзними днями професій до шкіл Миколаєва.

Організатором таких заходів став громадський активіст Євгеній Корольков. У свою чергу кафедра АКіТ брала на себе іншу частину зобов’язань: прибути на захід зі своєю наявною технічною базою та поспілкуватися зі школярами.

Першою школою, яку відвідали у форматі цього заходу, стала Миколаївська ЗОШ № 46, другою – Миколаївська ЗОШ № 6. Третій виїзний день професії пройшов у Миколаївській ЗОШ № 31. Представники кафедри АКіТ висловлюють подяку Євгену Королькову за можливість заявити про кафедру у такий спосіб.

У заходах брали участь:

– Олександр Бєліков (старший викладач);

– Тетяна Гекова (IV курс);

– Максим Скороїд (V курс);

– Катерина Діордіца (IV курс);

– Павло Ткаченко (V – курс)

Слідкуйте за новинами кафедри у Фесбук.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …