Виїзна екскурсія студентів спеціальності “Менеджмент” до Миколаївського регіонального управління ПАТ “ПриватБанк”

Студенти 4 курсу спеціальності «Менеджмент» відвідали Миколаївське регіональне управління ПАТ «ПриватБанк». Факультет економічних наук давно та плідно співпрацює з банком, значна кількість випускників зробили в ньому успішну кар’єру, тому ця екскурсія була для наших студентів не тільки цікавою, але й корисною з точки зору можливостей майбутнього працевлаштування.

На екскурсії студентів ознайомили з діяльністю банку, з інформацією щодо продуктів, які він пропонує клієнтам, новими проектами та сучасними технологіями обслуговування. Працівники банку дали студентам цінні поради щодо роботи в банківській сфері і розповіли про відкриті вакансії.

Відбулась презентація програми онлайн-практики, яка надає можливість студентам отримати безкоштовне дистанційне інтерактивне навчання щодо банківських технологій.

В цілому екскурсія була дуже цікавою та змістовною. Щиро вдячні за екскурсію керівнику напрямку трудових ресурсів (HR) Миколаївського регіонального управління Бірзул С.М. та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики