Виїзна екскурсія студентів спеціальності “Менеджмент” до Миколаївського регіонального управління ПАТ “ПриватБанк”

Студенти 4 курсу спеціальності «Менеджмент» відвідали Миколаївське регіональне управління ПАТ «ПриватБанк». Факультет економічних наук давно та плідно співпрацює з банком, значна кількість випускників зробили в ньому успішну кар’єру, тому ця екскурсія була для наших студентів не тільки цікавою, але й корисною з точки зору можливостей майбутнього працевлаштування.

На екскурсії студентів ознайомили з діяльністю банку, з інформацією щодо продуктів, які він пропонує клієнтам, новими проектами та сучасними технологіями обслуговування. Працівники банку дали студентам цінні поради щодо роботи в банківській сфері і розповіли про відкриті вакансії.

Відбулась презентація програми онлайн-практики, яка надає можливість студентам отримати безкоштовне дистанційне інтерактивне навчання щодо банківських технологій.

В цілому екскурсія була дуже цікавою та змістовною. Щиро вдячні за екскурсію керівнику напрямку трудових ресурсів (HR) Миколаївського регіонального управління Бірзул С.М. та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!