Виїзна екскурсія на підприємство ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод»

1 грудня 2017 р. студенти факультету економічних наук у супроводженні викладачів В. В. Бєлікової, Т. А. Конєвої, К. Л. Нетудихати здійснили виїзну екскурсію та відвідали сучасне, високотехнологічне підприємство ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод».

Підприємство спеціалізується на виконанні капітальних ремонтів та модернізації тепловозів. Активно допомагає Військово-Морським Силам ЗСУ.

Студенти побували у виробничих цехах та в адміністративній частині заводу.

Перед учасниками виступив керівник підприємства В’ячеслав Симченко.

У результаті виїзної екскурсії студенти ознайомилися із:

• Особливостями виробничого процесу на підприємстві;
  • Тривалістю операційного циклу;
  • Структурою необоротних та оборотних активів;
  • Системою оподаткування підприємства;
  • Складом фінансових ресурсів суб’єкта господарювання;
  • Особливостями інвестиційної та фінансової діяльності підприємства.

Велика вдячність керівнику та працівникам заводу за їх відкритість та щоденну нелегку працю.

Підприємству бажаємо нових виробничих звершень та стабільного розвитку, а студентам подальших успіхів у навчанні!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77