Вивчаємо польську мову: студенти ЧНУ імені Петра Могили відвідали перше заняття вебінару «Граматика і культура»

12 грудня 2022 студенти ЧНУ імені Петра Могили відвідали перше заняття вебінару «Граматика і культура», який є однією зі складових програми вивчення польської мови, що проводиться на базі Люблінського університету імені Марії Складовської-Кюрі. Керівник проекту – Бартломей Малішевський. Ініціювала долучення студентів Могилянки до вебінару викладачка польської мови кафедри української філології та міжкультурної комунікації Олександра Цибульська.

Під час відвідування занять вебінару студенти матимуть змогу детальніше ознайомитися з культурою Польщі, вивчаючи польську мову. Цикл вебінару передбачає презентацію технік навчання польської граматики за допомогою завдань, які містять основні компетенції граматичних, лексичних та культурних (у завданнях часто зустрічається інформація про польські пам’ятки, міста, туристичні місця і тощо).

Наш університет часто бере участь у різних міжнародних проектах, вебінарах та інших заходах, тож студенти не змогли відмовитися від участі в заняттях з гараматики та культури польської мови. Навіть в такий складний час ми підтримуємо міжнародні зв’язки, наші студенти продовжують вивчати не тільки власну культуру та мову, а й знайомляться з особливостями культури сусідніх держав, адже поки ми навчаємося, доки ми й живемо.