Вивчати англійську мову – просто!


First Cambridge Education Centre пропонує перелік ресурсів, які допоможуть оволодіти англійською мовою. Приділяйте цим ресурсам по 20 хвилин щодня – і говоритимете вільно міжнародною мовою!

Cambridge English

Слухайте ток-шоу про культуру та подорожі, діалоги в коледжі та магазині, наради в офісі, дізнайтеся щось новеньке про Азію та перевірте себе за допомогою тестів для всіх рівнів англійської.

Exam English

Чудовий сайт з офіційними завданнями з усіх провідних іспитів з англійської. Перевірте, чи готові ви до IELTS, TOEFL чи Cambridge English.

FluentU

Зручний сервіс для вивчення англійської за допомогою кліпів, трейлерів, новин та влогів. Заняття на сайті платні, але перший тиждень можна спробувати безкоштовно.

 British Council

Вправи та тести з розвитку навичок аудіювання для рівнів A1–C1. Слухайте аудіозаписи, відповідайте на запитання та перевіряйте правильні відповіді.

Oxford Online English

Діалоги про іспити, здоров’я, футбол, шопінг, надання першої допомоги та інші популярні повсякденні теми. Не забувайте про тести наприкінці кожного уроку.

 

 

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).