Вивчати англійську мову – просто!


First Cambridge Education Centre пропонує перелік ресурсів, які допоможуть оволодіти англійською мовою. Приділяйте цим ресурсам по 20 хвилин щодня – і говоритимете вільно міжнародною мовою!

Cambridge English

Слухайте ток-шоу про культуру та подорожі, діалоги в коледжі та магазині, наради в офісі, дізнайтеся щось новеньке про Азію та перевірте себе за допомогою тестів для всіх рівнів англійської.

Exam English

Чудовий сайт з офіційними завданнями з усіх провідних іспитів з англійської. Перевірте, чи готові ви до IELTS, TOEFL чи Cambridge English.

FluentU

Зручний сервіс для вивчення англійської за допомогою кліпів, трейлерів, новин та влогів. Заняття на сайті платні, але перший тиждень можна спробувати безкоштовно.

 British Council

Вправи та тести з розвитку навичок аудіювання для рівнів A1–C1. Слухайте аудіозаписи, відповідайте на запитання та перевіряйте правильні відповіді.

Oxford Online English

Діалоги про іспити, здоров’я, футбол, шопінг, надання першої допомоги та інші популярні повсякденні теми. Не забувайте про тести наприкінці кожного уроку.

 

 

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …