Вивчати англійську мову – просто!


First Cambridge Education Centre пропонує перелік ресурсів, які допоможуть оволодіти англійською мовою. Приділяйте цим ресурсам по 20 хвилин щодня – і говоритимете вільно міжнародною мовою!

Cambridge English

Слухайте ток-шоу про культуру та подорожі, діалоги в коледжі та магазині, наради в офісі, дізнайтеся щось новеньке про Азію та перевірте себе за допомогою тестів для всіх рівнів англійської.

Exam English

Чудовий сайт з офіційними завданнями з усіх провідних іспитів з англійської. Перевірте, чи готові ви до IELTS, TOEFL чи Cambridge English.

FluentU

Зручний сервіс для вивчення англійської за допомогою кліпів, трейлерів, новин та влогів. Заняття на сайті платні, але перший тиждень можна спробувати безкоштовно.

 British Council

Вправи та тести з розвитку навичок аудіювання для рівнів A1–C1. Слухайте аудіозаписи, відповідайте на запитання та перевіряйте правильні відповіді.

Oxford Online English

Діалоги про іспити, здоров’я, футбол, шопінг, надання першої допомоги та інші популярні повсякденні теми. Не забувайте про тести наприкінці кожного уроку.

 

 

Події та оголошення


вересня
24
Зустріч з Андрієм Сідляренко

Шановні колеги! 24 вересня 2019 року запрошуємо Вас на зустріч з директором ТОВ «Антиплагіат» Андрієм Сідляренко! В програмі: 1. Майстер-клас практичної роботи з Unicheck (9.30-10.30, комп’ютерний клас №9, ауд.1-108) 2. Презентація онлайн-сервісу пошуку плагіату Unicheck (10.30, приміщення Вченої ради) 3. …

веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …