VIVAT, ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ!


Сьогодні, 17 січня 2020 року, Чорноморський національний університет імені Петра Могили святкує своє 24-річчя! Вже майже чверть століття несе знання та просвіту Південна Могилянка юним здобувачам знань!

ЧНУ імені Петра Могили було утворено 3 липня 1996 року Постановою Кабінету Міністрів України як Миколаївська філія НаУКМА, а очолює університет Клименко Леонід Павлович – ректор  Чорноморського національного університету імені Петра Могили, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук професор, віцепрезидент Асоціації університетів України, керівник Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Миколаївській області.

У  2008 році  відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України Могилянка була  реорганізовано в класичний Чорноморський державний університет імені Петра Могили, а у 2016-му отримала статус національного.

Попри юний вік закладу, наш університет уже став одним із найвпливовіших закладів у південному регіоні. Наразі ЧНУ імені Петра Могили співпрацює з Американською радою співробітництва у галузі освіти та вивчення мов (ACCELS), Інформаційною службою США «Американський дім», Корпусом Миру США, Міжнародним фондом «Відродження», Французьким культурним центром при Посольстві Франції в Україні, мережею «Альянс Франсез» в Україні та світі.

ЧНУ імені Петра Могили здійснює підготовку фахівців в 4 інститутах (Медичному інституті, Інституті філології, Інституті державного управління, Навчально-науковому інституту післядипломної освіти), а також на 5 факультетах (політичних наук, юридичних наук, економічних наук, комп’ютерних наук та факультеті фізичного виховання і спорту).

Урочисте святкування відбудеться 17 січня 2020 року о 16:00 в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії. Ми раді запросити друзів, партнерів та колег на святкування 24-ї річниці ЧНУ імені Петра Могили!

Вітаємо нашу Могилянку та бажаємо процвітання і досягнення нових вершин!

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …