Вітаємо жіночу частину університетської родини з Міжнародним днем жінок і дівчат у науці

11 лютого, у Міжнародний день жінок і дівчат у науці, ми відзначаємо внесок та досягнення жінок у світі науки. Це день, коли ми віддаємо належне визнання та поважаємо роль жінок-вчених у розвитку сучасної науки та освіти.

Жінки в науці здійснюють неймовірні досягнення в різноманітних галузях – від природничих наук до гуманітарних досліджень. Вони є не тільки джерелом інновацій та відкриттів, але й надихаючими лідерами, які сприяють створенню рівних можливостей у науковому співтоваристві.

ЧНУ імені Петра Могили завжди пишається своїми вченими, але сьогодні ми особливо бажаємо висловити свою вдячність та повагу жінкам, які активно сприяють розвитку наукового напрямку університету. Ваші досягнення, ваша енергія та ваш внесок надихають нас усіх на досягнення великих вершин.

Ми робимо все можливе, щоб створити середовище, де кожна людина, незалежно від статі, може розкрити свій потенціал та досягти успіху у науковій сфері.

Нехай цей день буде відзначенням досягнень жінок у науці, а також стимулом для подальших зусиль у підтримці та розвитку талановитих жінок-вчених. Разом ми зробимо наш університет ще більш відкритим, різноманітним та успішним.