Вітаємо завідувачку кафедрою екології ЧНУ імені Петра Могили Людмилу Григор’єву з публікацією в книзі «Науковці України – еліта держави»

Вітаємо докторку біологічних наук, професорку, завідувачку кафедрою екології ЧНУ імені Петра Могили Людмилу Григор’єву з публікацією в книзі «Науковці України – еліта держави».

29 вересня 2022 року на засіданні Вченої Ради ЧНУ імені Петра Могили  науковицю привітали зі значною подією: її наукові здобутки знайшли відображення в книзі «Науковці України – еліта держави» (видання 2022 року), яка видається за підтримки Національної академії наук України та національних галузевих академій наук. Це книга про титанів науки, її вічних ентузіастів, натхнених експериментаторів, нестримних дослідників.

У цьому виданні в короткій формі відображено науково-творчий шлях Людмили Григор’євої – від викладача математики у середній школі, радіоеколога-спектрометриста у науково-дослідній лабораторії – до завідувача кафедри екології нашого університету.

Те, що науковців нашого університету, відображено в книзі – є гордістю нашого університету.

Щиро вітаємо професорку Людмилу Григор’єву! Пишаємося нашими колегами!