Вітаємо завідувачку кафедри психології ЧНУ імені Петра Могили Ірину Лисенкову з перемогою в номінації «Кращий молодий науковець» конкурсу «Молода людина Миколаєва»

2022 рік розпочався для кафедри психології ЧНУ імені Петра Могили з гарної події – 20 січня мер Миколаєва Олександр Сєнкевич відзначив докторку психологічних наук, професорку, завідувачку кафедри психології ЧНУ імені Петра Могили Ірину Лисенкову нагородою конкурсу «Молода людина Миколаєва» (перемога в номінації  «Кращий молодий науковець»).

Зазначимо, що конкурс «Молода людина Миколаєва» започатковано 2 роки тому Громадською організацією «Правозахисне об’єднання  «Ти ж юрист» за підтримки Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради. Метою конкурсу є виховання активної громадської позиції в молодих людей, відзначення кращих молодих спеціалістів, підтримка обдарованої молоді міста Миколаєва.  За цей час у ньому взяли участь 20 мешканців міста. Переможців обирають у 8 номінаціях, серед яких: кращий молодий працівник освіти, кращий молодий волонтер, кращий молодий працівник органів державної влади, кращий молодий діяч культури, кращий молодий громадський діяч, кращий молодий працівник органів місцевого самоврядування, кращий молодий підприємець, кращий молодий науковець.

Вітаємо Ірину Петрівну з заслуженою відзнакою та бажаємо подальших наукових і професійних успіхів!