Вітаємо з перемогою в Конкурсі проектів наукових робіт молодих вчених! - ЧНУ iм. Петра Могили

Вітаємо з перемогою в Конкурсі проектів наукових робіт молодих вчених!

15 серпня 2016 року відбулося фінальне засідання Конкурсної комісії з відбору проектів молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН під головуванням Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, за участю заступника Міністра Максима Стріхи.

«Молоді вчені – це золотий фонд нації і держава повинна шукати можливості їх підтримати. Потрібно, щоб ці таланти вони залишалися працювати в Україні та змогли долучатися до роботи в міжнародних проектах», – наголосила Лілія Гриневич.Слід зазначити, що Конкурс проектів наукових робіт молодих вчених проводився в Україні вперше. Всього для участі у конкурсі було подано 439 проектів зі 114 вищих навчальних закладів та наукових установ. За результатами проведених експертиз у конкурсі перемогли 79 наукових розробок молодих вчених, що будуть фінансуватися за рахунок коштів державного бюджету.

Вітаємо переможницю з нашого університету – доктора наук з державного управління Палагнюк Юліану Вікторівну. Її проект «Реалізація євроінтеграційної політики України шляхом залучення до цього процесу громадянського суспільства в умовах необхідності зміцнення національної безпеки», посів 4 місце серед усіх представлених на конкурс робіт.

січня
До уваги студентів та працівників ЧНУ імені Петра Могили!

Починаючи з 23 січня 2017 року в межах робочого часу, прийнято наступний розклад дзвінків занять

січня
День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили

Ізраїльський культурний центр при Посольстві Держави Ізраїль в Україні запрошує 23 січня на День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили.