Вітаємо з перемогою в Конкурсі проектів наукових робіт молодих вчених! - ЧНУ iм. Петра Могили

Вітаємо з перемогою в Конкурсі проектів наукових робіт молодих вчених!

15 серпня 2016 року відбулося фінальне засідання Конкурсної комісії з відбору проектів молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН під головуванням Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, за участю заступника Міністра Максима Стріхи.

«Молоді вчені – це золотий фонд нації і держава повинна шукати можливості їх підтримати. Потрібно, щоб ці таланти вони залишалися працювати в Україні та змогли долучатися до роботи в міжнародних проектах», – наголосила Лілія Гриневич.Слід зазначити, що Конкурс проектів наукових робіт молодих вчених проводився в Україні вперше. Всього для участі у конкурсі було подано 439 проектів зі 114 вищих навчальних закладів та наукових установ. За результатами проведених експертиз у конкурсі перемогли 79 наукових розробок молодих вчених, що будуть фінансуватися за рахунок коштів державного бюджету.

Вітаємо переможницю з нашого університету – доктора наук з державного управління Палагнюк Юліану Вікторівну. Її проект «Реалізація євроінтеграційної політики України шляхом залучення до цього процесу громадянського суспільства в умовах необхідності зміцнення національної безпеки», посів 4 місце серед усіх представлених на конкурс робіт.

жовтня
Проведення Фестивалю «Кіно проти корупції»

Міністерство освіти і науки України Чорноморський національний університет імені Петра Могили 54003, Україна м. Миколаїв вул. 68 Десантників, 10 Телефон: (0512) 50-03-33 Факс: (0512) 50-00-69 e-mail: rector@chmnu.edu.ua Прес-анонс В ЧНУ ім. Петра Могили в межах проведення Фестивалю «Кіно проти корупції» відбуватимуться  …