Вітаємо з перемогою в Конкурсі проектів наукових робіт молодих вчених! - ЧНУ iм. Петра Могили

Вітаємо з перемогою в Конкурсі проектів наукових робіт молодих вчених!

15 серпня 2016 року відбулося фінальне засідання Конкурсної комісії з відбору проектів молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН під головуванням Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, за участю заступника Міністра Максима Стріхи.

«Молоді вчені – це золотий фонд нації і держава повинна шукати можливості їх підтримати. Потрібно, щоб ці таланти вони залишалися працювати в Україні та змогли долучатися до роботи в міжнародних проектах», – наголосила Лілія Гриневич.Слід зазначити, що Конкурс проектів наукових робіт молодих вчених проводився в Україні вперше. Всього для участі у конкурсі було подано 439 проектів зі 114 вищих навчальних закладів та наукових установ. За результатами проведених експертиз у конкурсі перемогли 79 наукових розробок молодих вчених, що будуть фінансуватися за рахунок коштів державного бюджету.

Вітаємо переможницю з нашого університету – доктора наук з державного управління Палагнюк Юліану Вікторівну. Її проект «Реалізація євроінтеграційної політики України шляхом залучення до цього процесу громадянського суспільства в умовах необхідності зміцнення національної безпеки», посів 4 місце серед усіх представлених на конкурс робіт.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.

травнь
Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою

З 23 травня 2017 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили мають змогу пройти атестацію щодо вільного володіння державною мовою усі претенденти на посаду держслужбовця.