Вітаємо з перемогою в Конкурсі проектів наукових робіт молодих вчених!

15 серпня 2016 року відбулося фінальне засідання Конкурсної комісії з відбору проектів молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН під головуванням Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, за участю заступника Міністра Максима Стріхи.

«Молоді вчені – це золотий фонд нації і держава повинна шукати можливості їх підтримати. Потрібно, щоб ці таланти вони залишалися працювати в Україні та змогли долучатися до роботи в міжнародних проектах», – наголосила Лілія Гриневич.Слід зазначити, що Конкурс проектів наукових робіт молодих вчених проводився в Україні вперше. Всього для участі у конкурсі було подано 439 проектів зі 114 вищих навчальних закладів та наукових установ. За результатами проведених експертиз у конкурсі перемогли 79 наукових розробок молодих вчених, що будуть фінансуватися за рахунок коштів державного бюджету.

Вітаємо переможницю з нашого університету – доктора наук з державного управління Палагнюк Юліану Вікторівну. Її проект «Реалізація євроінтеграційної політики України шляхом залучення до цього процесу громадянського суспільства в умовах необхідності зміцнення національної безпеки», посів 4 місце серед усіх представлених на конкурс робіт.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.