Вітаємо з перемогою в Конкурсі проектів наукових робіт молодих вчених!

15 серпня 2016 року відбулося фінальне засідання Конкурсної комісії з відбору проектів молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН під головуванням Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, за участю заступника Міністра Максима Стріхи.

«Молоді вчені – це золотий фонд нації і держава повинна шукати можливості їх підтримати. Потрібно, щоб ці таланти вони залишалися працювати в Україні та змогли долучатися до роботи в міжнародних проектах», – наголосила Лілія Гриневич.Слід зазначити, що Конкурс проектів наукових робіт молодих вчених проводився в Україні вперше. Всього для участі у конкурсі було подано 439 проектів зі 114 вищих навчальних закладів та наукових установ. За результатами проведених експертиз у конкурсі перемогли 79 наукових розробок молодих вчених, що будуть фінансуватися за рахунок коштів державного бюджету.

Вітаємо переможницю з нашого університету – доктора наук з державного управління Палагнюк Юліану Вікторівну. Її проект «Реалізація євроінтеграційної політики України шляхом залучення до цього процесу громадянського суспільства в умовах необхідності зміцнення національної безпеки», посів 4 місце серед усіх представлених на конкурс робіт.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники