Вітаємо з перемогою на конкурсі з української мови імені Петра Яцика

16 травня 2017 р. нагородили переможців XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Один з етапів конкурсу було проведено для студентів нефілологічних спеціальностей ВНЗ ІІІ–ІV рівнів акредитації, де перемогла студентка ЧНУ ім. Петра Могили 113 групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування з поглибленим вивченням англійської мови» Катерина Новосьолова (науковий керівник – к.філол.н., доцент кафедри Т. Денищич).

18685265_852495281566208_132326561_n

Церемонія нагородження переможців відбулася в Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка. Привітання переможцям від Президента України П.Порошенко передав заступник міністра освіти і науки П. Хобзей. Переможці конкурсу, які посіли перші місця, отримуватимуть президентську стипендію. Крім того, цього року кілька десятків найкращих учнів, студентів, курсантів та їхні вчителі отримали премії від письменників Лесі Ткач (Австралія), Романа Колісника (Канада), Союзу українок Австралії, відомих українських діячів культури та політики, а також від ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» тощо.  18697929_852495294899540_851198988_o

Переможців привітали учений секретар Київської православної богословської академії УПЦ КП отець С. Колот та архімандрит УКГЦ, лауреат Шевченківської премії отець Рафаїл Турконяк, президент Ліги меценатів України В. Загорій, лауреат премії Т. Шевченка М. Слабошпицький, поет та видавець І. Малкович, політичні та громадські діячі.18698753_852495288232874_1902686599_o

Міжнародний конкурс з української мови був заснований у травні 2001 року канадським підприємцем українського походженням Петром Яциком, відомим своїм вкладом у розвиток українознавства. Конкурс проводиться щорічно за підтримки Міністерства освіти та науки України та Ліги меценатів Україні та має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. За 17 років існування конкурсу участь в ньому брали учасники з понад 20 країн світу.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.