Вітаємо з Міжнародним днем студента!


Не забудьте привітати своїх знайомих, хто зараз здобуває знання і взяв курс на освіту, адже сьогодні Міжнародний день студента!

День студента — щорічне свято студентської активності, що відзначається 17 листопада. І хоча передували святу не зовсім радісні події (протести проти окупації 1939 року в Празі), але нині цей день позиціонується як свято молодості, жаги до життя та великих звершень. Адже саме ви, студентство, в усі часи в усіх країнах є найактивнішою рушійною  і дуже вагомою силою!

Ми бажаємо нашим могилянцям наснаги до навчання, нових звершень, цікавих пар, менше домашки і більше посмішок! Вітаємо!

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …